Bigjigs Toys Tyčový vysávač

Kód: DDBJ33009
Novinka
Značka: Bigjigs Toys
€45,90
Skladom - Externý sklad (> 5 ks)
Rozmery: 22x70x18 cm Věk: 3+ Materiál: drevo, magnet

Detailné informácie

Podrobný popis

Zábavný vysávač pre poriadnej deti. Vysávač vysáva nečistoty, magnetické dieliky sa prichytí naspodku vysávača. Pomáha lepšie porozumieť každodenným úlohám a bezpečnosti zariadení. Podporuje kreatívne a nápadité hranie. Skvelé pre interaktívne hry rodičov a detí.

Vyrobené z vysoko kvalitných a zodpovedne pochádzajúcich materiálov.

Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť zo značkou a jej sláva rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.
Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.
Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená loajálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tam, tak tiež aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.
Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: