BLAZE STORM Roller Rifle Detská puška so zásobníkom + 40 penových nábojov

Kód: 4809
Značka: BLAZE STORM
€39,90
Skladom (1 ks)

Pištoľ na penové náboje je dynamickou a bezpečnou zábavou pre deti všetkých vekových skupín. 

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto pištoľou sa zabavia mladší i starší. Mladších poteší streľba na terče, zatiaľ čo tí starší určite budú mať medzi sebou bitky. 

Model Roller Rifle má viac valčekov, ktoré pri rýchlom otáčaní vtiahnu penový projektil a vrhnú ho cez hlaveň. 

Sada obsahuje Roller Rifle - 20 penových šípok s hladkou špičkou, 20 penových šípok s prísavkou a priehľadný zásobník, ktorý pojme 20 penových striel. Na fungovanie hračky je potrebných 6 batérií AA - nie sú súčasťou súpravy. 

Pod hlavňou je rukoväť, ktorá umožňuje pevnejšie uchopenie hračky, zatiaľ čo zadnú časť tvorí pažba, ktorá umožňuje puške spočívať na ramene. Veľkou výhodou pušky je veľký zásobník pripevnený zdola, do ktorého sa zmestí až 20 penových striel. V zásobníku je pružina, ktorá tlačí guľky zostávajúce dovnútra nahor do hlavnej komory spojenej s hlavňou.

Pod spúšťou je tlačidlo, ktoré musí byť pri streľbe držané - vaše dieťa sa vďaka tomu vyhne nekontrolovaným výstrelom. Na pravej strane pušky je posuvné okienko, vďaka ktorému môžete nahliadnuť do nábojovej komory, aby ste ju v prípade zaseknutia mohli ľahko vybrať.

V spodnej časti rukoväte zbrane je oranžový háčik, ku ktorému môžete pripevniť karabíny pre pohodlnejšie nosenie zbrane. 

Rozmery hračky:
66,5 cm x 22,5 cm x 7,5 cm
Rozmery s nainštalovaným zásobníkom:
66,5 cm x 35,5 cm x 7,5 cm

Veľkosť balenia:
67 cm x 35 cm x 9 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zbrane
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: