Borovica - Pine 180cm

Kód: LN4992-UNIW
Značka: LEAN
€50,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)
Umelý vianočný stromček s celkovou výškou 180 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každý rok je o umelom vianočnom stromčeku presvedčených stále viac ľudí. Je to spôsobené túžbou ušetriť život vianočného stromčeka, ktorý sa zvyčajne vyhadzuje po splnení svojej úlohy, a tiež konať v duchu myšlienky - menej odpadu. Umelý vianočný stromček možno bez problémov používať niekoľko rokov a slúži tak mnohým generáciám súčasne.

Strom vyzerá ako skutočná, prírodná zimná borovica. Ihly sú vyrobené spôsobom, ktorý zabraňuje náhodnému napichnutiu - nie sú tvrdé, ale zároveň zostávajú tuhé. Zelené vetvičky sú husto umiestnené, čo spôsobuje, že vianočný stromček vyzerá veľmi esteticky. Vianočný stromček má modulárnu štruktúru, čo mu dáva dve ďalšie výhody: rozložený vianočný stromček je možné pohodlnejšie skladovať a po zložení iba krajných častí, bez stredného, dostaneme nízky a rozprestierajúci sa vianočný stromček, perfektný ako jemnejší, poddimenzovaný ornament.

Moderný vianočný stromček nielen krásne vyzerá, ale je aj praktický. Postavením na stabilný statív stojí pevne na zemi, dá sa ľahko premiestniť do rôznych kútov nášho bytu. Vetvičky sú tuhé a dobre posadené, nebudú sa ohýbať pod ťarchou vianočných ozdôb. Zároveň ho ľahko „preusporiadajú“, aby sa zvýšila hustota vetvičiek na požadovanom mieste.

Veľkosť balenia: 115 x 29 x 29 cm


Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné stromčeky a dekorácie
Dĺžka v cm: 35
Ilość gałęzi: 39
Ilość koron: 11
Ilość tipsów: 297
Szerokość choinki: 95-100
Výška v cm: 120
Šírka produktu v cm: 35
Hmotnosť v g: 24500

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: