Cestovné postieľky

5 položiek celkom
SUN B Cestovná postieľka ONYX malypretekar 29
Novinka
€111

Veľmi pohodlná cestovná postieľka, ktorú môžete využívať aj ako ohrádku pre dieťatko či vytvorenie relaxačného a oddychového kútika. Skladanie a preprava bude s týmto modelom...

B02.001.1.1
SUN B Cestovná postieľka Sweet Dreams PINK malypretekar
Novinka
€133

Bohaté vybavenie, maximálne pohodlie a keď Vaše dieťa troška vyrastie využijete postieľku ako stan na relax a odpočinok, hoci aj v prírode. 

B02.004.1.2
SUN B Cestovná postieľka Sweet Dreams malypretekar (1)
Bestseller
€117

Maximálne pohodlná postieľka pre Vaše deti s plným vybavením! Najvyššia kvalita spracovania! 

SD995/NS
cestovna postielka premium1 max
Novinka
€72

Kvalitná a praktická cestovná postieľka Premium zaručí pohodlný spánok a odpočinok Vášmu dieťatku kdekoľvek a kedykoľvek.

1448
cestovna postielka classic1 max
Novinka
€56

Doprajte Vášmu dieťatku pohodlie kdekoľvek, vďaka skvelej prenosnej a hlavne pohodlnej postieľke s mnohým príslušenstvom.

1442

Hľadáte najlepšiu cestovnú postieľku pre svoje dieťaťa? Chcete cestovnú postieľku, v ktorej sa Vaše dieťatko bude cítiť veľmi pohodlne a bezpečne? Hľadáte cestovné postieľky, ktoré nemusíte hneď meniť a nastavovať, ak Vaše dieťa vyrastie o pár centimetrov? 

Ponúkame Vám cestovné postieľky - ktoré  umožnia Vaším deťom udržať drahocenný spánok a poskytla Vám pokoj na dovolenke. Pri hľadaní prenosnej cestovnej postieľky sú veľmi dôležité podmienky: 1. Jednoduché nastavenie. 2. Ľahké. 3. Flexibilnosť. Všetky tieto podmienky naše cestovné postieľky spĺňajú.