Cestovné postieľky

5 položiek celkom
cestovna postielka classic1 max
Novinka
€56

Doprajte Vášmu dieťatku pohodlie kdekoľvek, vďaka skvelej prenosnej a hlavne pohodlnej postieľke s mnohým príslušenstvom.

1442
cestovna postielka premium1 max
Novinka
€72

Kvalitná a praktická cestovná postieľka Premium zaručí pohodlný spánok a odpočinok Vášmu dieťatku kdekoľvek a kedykoľvek.

1448
SUN B Cestovná postieľka ONYX malypretekar 29
Novinka
€111

Veľmi pohodlná cestovná postieľka, ktorú môžete využívať aj ako ohrádku pre dieťatko či vytvorenie relaxačného a oddychového kútika. Skladanie a preprava bude s týmto modelom...

B02.001.1.1
SUN B Cestovná postieľka Sweet Dreams malypretekar (1)
Bestseller
€117

Maximálne pohodlná postieľka pre Vaše deti s plným vybavením! Najvyššia kvalita spracovania! 

SD995/NS
SUN B Cestovná postieľka Sweet Dreams PINK malypretekar
Novinka
€133

Bohaté vybavenie, maximálne pohodlie a keď Vaše dieťa troška vyrastie využijete postieľku ako stan na relax a odpočinok, hoci aj v prírode. 

B02.004.1.2

Ak plánujete prvú dovolenku so svojím dieťatkom, tak cestovná postieľka je nevyhnutnou položkou, ktorá Vám ušetrí veľa energie pri uspávaní Vašeho malého drobca, ale zabezpečíte i pohodlie a bezpečné miesto pre spánok. Aj keď nemôžu nevyhnutne nahradiť pravidelnú detskú postieľku, cestovné detské postieľky sú ideálnym riešením pre krátke výlety, dovolenky alebo návšteva starých rodičov . Ich jednoznačnou výhodou je zloženie a rozloženie za pár minút, teda ušetríte veľa miesta v kufri.

Pri rozhodovaní a výbere cestovnej / turistickej postieľky musíte zvážiť svoje osobné potreby - ako často ju plánujete používať, vekové rozpätie dieťatka, ale aj potreby samotného dieťatka.