Chodítko Ford 150 3v1

Kód: 1196/CER 1196/BIE Zvoľte variant
Značka: Bright Starts
€146
Do týždňa Do týždňa Zvoľte variant
Variant

Jedinečné chodítko s originálnym dizajnom vozidla FORD 150, ktorý sa dá využívať tromi spôsobmi. Rastie spolu s dieťaťom, až do kým sa nenaučí samostatne chodiť. 1. Chodítko s hudobným panelom a celou karosériou, 2. Chodítko bez karosérie, 3. Walker. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Chodítko bolo navrhnuté tak, aby bol čo najuniverzálnejší. Nastaviteľný odolný rám poskytuje možnosť prispôsobiť sa rastu dieťaťa. Vysoké operadlo a odnímateľné čalúnenie pomôže zaistiť správne držanie tela, zatiaľ čo protišmyková základňa zaručuje bezpečnosť a stabilitu. Je vhodný pre deti od 6 mesiacov. Maximálne zaťaženie do 12 kg. 

Je pohodlný, bezpečný a dá sa používať rôznymi spôsobmi:

1. Prvý z nich spočíva v jeho použití s ​​namontovaným krytom vozidla - karosériou.

2. Neskôr ju môžete odstrániť bez toho, aby ste museli odstrániť panel prehrávania.

3. Chotítko slúži ako istota pri prvých kroch dieťaťa - walker. 

Veľkou výhodou je veľmi jednoduchá montáž. Chodítko má tiež odnímateľné sedadlo, ktoré je možné prať v práčke. A povrch chodítka stačí utrieť vlhkou handričkou. 

Tento model originálneho chodáčika má k dispozícií aj volant. Na hracom paneli sú svetelné efekty a zvukové efekty - ktoré stimulujú zmysly dieťaťa. Okrem toho je možné panel odstrániť a použiť ho ako samostatnú hračku. Hrací panel je napájaný 3 x AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia. 

Bright Starts je značka, ktorá navrhuje inteligentné produktové riešenia, ktoré poskytujú skvelú zábavu každý deň. Dieťa potrebuje stimuly v každej fáze vývinu, aby si mohlo rozvíjať ďalšie zručnosti a schopnosti. Preto je veľkou výhodou produktov Bright Starts to, že hrou rozvíjajú schopnosti sústredenia, manuálnych zručností a tiež prehlbujú predstavivosť dieťaťa.

Dodatočné parametre

Kategória: Chodítka
Záruka: 2 roky

Chodítko Ford 150 3v1