Detské odrážadlo vozidlo Coupe 3v1 - Modré

Kód: LN1260-UNIW
Značka: LEAN
€66,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Detské odrážadlo vozidlo Coupe 3v1 - Modré

Vozidlo pripomínajúce originálne auto s ktorým si každé dieťa užije veľa zábavy! Vozidlo je dizajnovo postavené na klasických automobiloch, vďaka čomu je veľmi estetické a pútavé.

Odrážadlo Coupe je vyrobená z ľahkej, ale veľmi trvanlivej, plastovej konštrukcie, ktorá umožňuje dieťaťu sa voľne a obratne odrážať nohami od zeme bez toho, aby generovalo obrovské množstvo energie. Volant umožní dieťaťu rozhodnúť sa, ktorým smerom sa má vydať. Ak však nechcete, aby dieťa ovládalo vozidlo, môžete ho riadiť sami pomocou vodiacej tyče. Rukoväť rodiča je nápomocná aj vtedy, keď dieťa stratí silu hrať sa samostatne. Zábrany okolo sedadla umožňujú zaistenie dieťaťa proti vykĺznutiu a podpery umožňujú pohodlné položenie nôh na opierku.
Na spestrenie detskej jazdy sú na volante hudobné tlačidlá. Každé z piatich tlačidiel ukrýva niečo špeciálne, čo sa dieťaťu určite bude páčiť. Keď dieťa postupom času získa nové zručnosti, môžete ľahko zložiť zábrany a vodiacu tyč pre rodiča, čo mu umožní hrať sa nezávisle či už doma, na dvore alebo v záhrade. Vďaka tomu dieťa objaví úplne iný rozmer hry. Pamätajte si, že od prvých mesiacov života dieťaťa stojí za to, aby ste v ňom vzbudili lásku k fyzickým aktivitám, čo je skvelý spôsob, ako podporiť správny vývoj - a odrážadlo Coupe je na to ideálne.


Rozmery:
- výška s držadlom: 85 cm,

- šírka: 40 cm,

- dĺžka: 60 cm.Rozmery balenia: 63,5 x 30,5 x 33 cm


Dodatočné parametre

Kategória: Odrážadlá
Dĺžka v cm: 33
Výška v cm: 66
Šírka produktu v cm: 35
Hmotnosť v g: 12705
Stav: Nový
Značka: Leantoys
Farba: Modrá
Vhodné pre vek: 3 roky +
Hmotnosť balenia: 3.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: