Detské vozidlo DOCYKE MAXI 26v1

Kód: J05.036.1.1
Značka: SUN-B
€499
2-10 dní

Perfektná sada, z ktorej si môžete postaviť až 26 rôznych typov vozidiel!Keď Vás omrzí jedno, jednoducho rozložíte a postavíte si nový! Pozrite si video pre lepšiu predstavu o tomto úžasnom vozidle! 

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto sadou si zhotovíte až 26 rôznych druhov vozidiel! Napríklad ako kolobežku, balančnú kolonežku, skateboard, trojkolku, bežecký bicykel, káru - go-kart, šliapaciu trojkolku, bicykel a mnoho iných vozidiel. Navyše si môžete poskladať aj Vami naplánovaný model vozidla podľa Vašich predstáv. Môžete tráviť čas so svojimi deťmi aj takýmto spôsobom! Vaše deti sa učia logickému mysleniu, musia rozmýšľať dopredu aké kroky treba vykonať, rozvíja sa ich jemná motorika, kritické myslenie, fantázia a predstavivosť! 

1. Obsah sady

 • V sade získate všetko potrebné na vytvorenie rôznych štruktúr: hliníkové rámy, plastové spojky rôznych tvarov, skrutky, matice, kolesá, potrebné nástroje a mnoho ďalších častí, 

2. Zábava na mnoho rokov 

 • Keď Vaše dieťa omrzí poskladaný model, tak stačí postaviť iný! Ak dieťa vyrástlo zo svojho obľúbeného modelu - pridajte nové prvky na vytvorenie väčšej štruktúry, ktorá je ideálna pre výšku a očakávania vášho dieťaťa!  

3. Stavajte s plánom alebo bez 

 • Získajte skúsenosti so svojimi deťmi stavbou vozidiel podľa priložených pokynov. Máte svoje vlastné nápady? Uplatnite ich pomocou súprav Docyke! Jediným limitom je vaša fantázia! 

4. Flexibilita 

 • Všetky súpravy Docyke je možné voľne zostavovať. Prvky súpravy sa spájajú so skrutkami M6 a M8, takže ak chcete svoj dizajn rozšíriť o neštandardné prvky, môžete ich pomocou týchto skrutiek ľahko pripevniť. 

5. Pevnosť 

 • Hliníkové rámy používané v súpravách Docyke sú extra silné a pevné! Ostatné prvky súpravy sú vyrobené z plastu so zvýšenou odolnosťou. 

6. Opakované použitie 

 • Stavajte, stavajte a rozoberajte! Všetky časti použité v súprave Docyke sú opakovane použiteľné, takže zábava nikdy nekončí.

7. Učenie + zábava 

 • Pri hraní so sadami Docyke sa vaše dieťa naučí základné princípy konštruovania. Porozumie úlohu prvkov, ako sú odpruženie, riadenie. Docyke je kreatívne učenie sa zábavou!

8. Prispôsobenie

 • Pre najmladších bude perfektný bežecký bicykel alebo skúter, pre staršie deti bude potešením horizontálny bicykel alebo iné vozidlo poháňané svalstvom.

9. Bezpečnosť 

 • Konštrukcie i hry so stavbami Docyke musia byť pod dohľadom dospelej osoby. Uistite sa, že prvky postavenej konštrukcie sú navzájom správne spojené, skrutky sú dotiahnuté, aby sa zabezpečila primeraná tuhosť konštrukcie.

Sada pozostáva z dvoch kartónov: 

 • balenie č. 1 - 35 x 42 x 22 cm - hmotnosť 12,6 kg 
 • balenie č.2 - 35 x 41 x 31 cm - hmotnosť 13 kg
 • vek: od 7 do 15 rokov 

Dodatočné parametre

Kategória: Káry na pedále
Záruka: 3 roky
Vek: od 7 do 15 rokov
Konštrukcia: 26 v 1

DOCYKE Detské vozidlo na montáž až 26 modelov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie