Detské vozidlo DOCYKE mini 6v1

Kód: J05.037.1.1
Značka: SUN-B
€199
2-10 dní

Táto sada je vynikajúcou voľbou pre deti - určená pre deti od 2 rokov do 6 rokov. So sadou môžete postaviť až 6 rôznych tipov vozidiel. WAW. Pozrite si video pre lepšiu predstavu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDEN DARČEK - VEĽA MOŽNOSTÍ! Sada obsahuje množstvo komponentov na to, aby ste si mohli sami zhotoviť až 6 tipov vozidiel! 

1. Obsah sady

 • V sade získate všetko potrebné na vytvorenie rôznych konštrukcií: hliníkové rámy, plastové spojky rôznych tvarov, skrutky, matice, kolesá, potrebné nástroje a mnoho ďalších častí, 

2. Zábava na mnoho rokov 

 • Keď Vaše dieťa omrzí poskladaný model, tak stačí postaviť iný! Ak dieťa vyrástlo zo svojho obľúbeného modelu - pridajte nové prvky na vytvorenie väčšej štruktúry, ktorá je ideálna pre výšku a očakávania vášho dieťaťa!  

3. Stavajte s plánom alebo bez 

 • Získajte skúsenosti so svojimi deťmi stavbou vozidiel podľa priložených pokynov. Máte svoje vlastné nápady? Uplatnite ich pomocou súprav Docyke! Jediným limitom je vaša fantázia! 

4. Flexibilita 

 • Všetky súpravy Docyke je možné voľne zostavovať. Prvky súpravy sa spájajú so skrutkami M6 a M8, takže ak chcete svoj dizajn rozšíriť o neštandardné prvky, môžete ich pomocou týchto skrutiek ľahko pripevniť. 

5. Pevnosť 

 • Hliníkové rámy používané v súpravách Docyke sú extra silné a pevné! Ostatné prvky súpravy sú vyrobené z plastu so zvýšenou odolnosťou. 

6. Opakované použitie 

 • Stavajte, stavajte a rozoberajte! Všetky časti použité v súprave Docyke sú opakovane použiteľné, takže zábava nikdy nekončí.

7. Učenie + zábava 

 • Pri hraní so sadami Docyke sa vaše dieťa naučí základné princípy konštruovania. Porozumie úlohu prvkov, ako sú odpruženie, riadenie. Docyke je kreatívne učenie sa zábavou!

8. Prispôsobenie

 • Pre najmladších bude perfektný bežecký bicykel alebo skúter, pre staršie deti bude potešením horizontálny bicykel alebo iné vozidlo poháňané svalstvom.

9. Bezpečnosť 

 • Konštrukcie i hry so stavbami Docyke musia byť pod dohľadom dospelej osoby. Uistite sa, že prvky postavenej konštrukcie sú navzájom správne spojené, skrutky sú dotiahnuté, aby sa zabezpečila primeraná tuhosť konštrukcie.

Sada pozostáva z dvoch kartónov: 

 • balenie č. 1 - 13 x 40 x 32 cm - hmotnosť 10 kg 
 • vek: od 2 do 6 rokov 

Dodatočné parametre

Kategória: Káry na pedále
Záruka: 2 roky
Vek: od 2 do 6 rokov
Konštrukcia: 6 tipov vozidiel

DOCYKE Detské vozidlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie