Detský nábytok a dekorácie

4 položiek celkom
GROW´N Up Rozkladací hrací stolík 2v1 malypretekar (1)
Novinka
€74,80

Grow'n Up rozkladacia lavica 2 v 1 s úložným boxom Sit and Munch sa ľahko premení z malého stolíka na lavičku s operadlom.

3032-03
SMOBY Detský stolík s obojstrannou tabuľkou malypretekar (5)
Novinka
€96,60

Stolík s magnetickou a kriedovou tabuľkou od renomovaného francúzskeho výrobcu hračiek pre deti Smoby.

420103
SMOBY Interaktívna sedačka pre batoľa COTTONS malypretekar 03
Novinka
€73,20

Hračky Cotoons stimulujú manuálny vývin detí, koordináciu ruka-oko a učia rozlišovať tvary a farby.

110209/RUZ
STEP 2 Kúzelná dráha s jednorožcom ROLLER COASTER malypretekar (1)
Novinka
€299,90

Vstúpte do kúzelného sveta jednorožcov na horskej dráhe od renomovaného výrobcu hračiek Step2. Úžasná jazda na kúzelnom koni prinesie všetkým deťom zábavu a radosť. Najvyššia...

4937

Pohyb je veľmi dôležitý pre vývin dieťaťa. Vďaka pohybovým cvičeniam si dieťa uvedomuje vlastný pohyb. Pedagogika Marie Montessori rozoznáva niekoľko druhov cvičení - z bežného života, precvičovanie ticha a nehybnosti, gymnastické a rytmické cvičenia.

Môžno si teraz kladiete otázku - Prečo by mali byť cvičenia z bežného života tak dôležité? Preto lebo deti pri týchto cvičeniach zapájajú svaly, podobne ako pri gymnastických cvikoch, ale zároveň sa učia a spoznávajú hranice svojho tela a čo si môžu dovoliť, čo zvládnu a čo ešte nie. Týmto sa formuje vzťah k prostrediu, v ktorom deti vyrastajú, v ktorom žijú. Práve preto sa pracovné náčinie, riad a nábytok prispôsobuje detským rozmerom.
Nábytok pre deti by mal odrážať ich potreby. Zháňate vybavenie do detskej izbičky? Tak hurá do toho. Pozrite sa na hracie stolíky, úložné boxy na hračky alebo rôzne dekorácie, ktoré určite využijete.

Iste ste sa už stretli s pojmom pripravené prostredie, ktoré je prispôsobené veku a výške dieťaťa.