Didaktické hry , Strana 2

25 položiek celkom
Penová stavebnica Medvedík 3D malypretekar liesek hračky hračkarstvo penove puzzle penové hračky
€6,90

Penová stavebnica Medvedík 3D je objemová stavebnica, ktorá obsahuje až 8 stavebných dielikov. Rozmery 13 cm x 12 cm x 19 cm (d x š x v).

Penová stavebnica Kolotoč 3D malypretekar penove hračky penove didakticke hracky na rozvoj deti a dieťaťa 1
€9,90

Penová stavebnica Kolotoč 3D je objemová stavebnica, ktorá obsahuje až 27 stavebných dielikov. Rozmery 21 cm x 21 cm x 25 cm (d x š x v).

Penová stavebnica Vagónik 3D malypretekar penove hračky penové puzzle didaktické hračky
€9,90

Penová stavebnica Vagónik 3D je objemová stavebnica, ktorá obsahuje až 17 stavebných dielikov. Rozmery 23 cm x 13 cm x 16 cm (d x š x v).

Penový Pifagor didaktická hra hlavolam penové hračky tangram malypretekar
€2,50

Penový Pifagor je hlavolam a je to zábavno-vzdelávacia hračka. Napomáha s rozvoju logického myslenia, logiky, pozornosti, tvorivej predstavivosti, zrakovému vnímaniu i...

Penová Lopta 3D malypretekar liesek penové puzzle liesek penové hračky 3d didaktické stavebnice hračky pre rozvoj dieťaťa 1
€7,90

Penová Skladacia Lopta 3D má všestranné využitie a obsahuje 12 stavebných dielov s hrúbkou 8 mm. 

Didaktické hračky majú dôležitú funkciu v celostvom rozvoji dieťaťa, a to po všetkých stránkach - socio-emocionálna, psychomotorická a kognitívna zložka osobnosti. Je dôležité, aby deti vnímajú učenie a svoj osobnostný rozvoj ako hru - hranie sa - zábava. To ponúkajú aj naše didaktické hračky a hry z penového materiálu PE Foam. Didaktické úlohy a hlavolamy majú za úlohu rozvíjať logické a kritické myslenie, kombinatorika, spoznávanie geometrických tvarov, elementárne spoznávanie čísel a písmen, základné spoje sčítania a odčítania / tvorba príkladov, spoznávanie domácich a divokých zvierat, ale aj geometrické šnúrovanie. Výnimočnosťou sú aj drevené stavebnice, z ktorých môže dieťatko zostaviť rôzne obrazce, a to podľa vlastných predstáv a fantázie.  

 

Penový materiál PE FOAM má široké zameranie a vďaka jeho výborným vlastnostiam je možné vytvorenie zaujímavých úloh a hlavolamov, ktoré "potrápia" Vaše detičky. Je to zaručená zábava pre celú rodinu. Samozrejme 3D penové puzzle a stavebnice ponúkajú rozvoj dieťaťa, a to hlavne z hľadiska logického a priestorového myslenia. Napomáha k tvorivej predstavivosti, zrakovej a taktilnej pamäte. Každá stavebnica alebo puzzle pomáhajú utvárať a rozvíjať  detský intelekt.