Domčeky pre bábiky

4 položiek celkom
Drevený domček pre bábiky VILLA MARIA malypretekar (1)
Novinka
€169,99

Drevený dvojposchodový domček s plným vybavením. Vaša princezná ho bude milovať! 

5322
Drevený domček pre bábiky AMANDA malyprteekar (10)
Novinka
€131,90

Domček pre bábiky Vás očarí svojím dispozičným riešením, rovnako aj originálne detaily ako klavír či nadčasová lampa. 

2644
Drevený domček pre bábiky KLAUDIE malypretekar (1)
Bestseller
€127,99

Každé dievčatko by malo mať svoj domček pre bábiky, napríklad našu KLAUDIE. 

LE28049
Drevený domček pre bábiky MELISSA s LED malypretekar (1)
ZĽAVA Bestseller
€109,90

Plne vybavený drevený dom pre bábiky s poschodiami, ktorý musí mať každá mladá dáma vo svojej izbe.

5319

Drevený domček pre bábiky je obrovským snom väčšiny detí, nielen dievčat, ale aj chlapcov. Niet divu, že rodičia, strýkovia alebo starí rodičia hľadajú drevený domček pre bábiky, ktorý bude krásny, bezpečný a mimoriadne odolný, ktorý vydrží desiatky energických hier pre deti všetkých vekových skupín. Drevený domček pre bábiky môže byť malý, aby sa zmestil na poličku, ale aj obrovský, čo z neho robí ďalší, neuveriteľne krásny kus nábytku v detskej izbe.

Drevené domčeky pre bábiky môžu mať niekoľko poschodí, spálne, kúpeľňu a kuchyňu, ba dokonca aj terasu a balkón. Drevené domčeky pre bábiky sú vyrobené z tvrdého, odolného dreva a zároveň sú ekologické. Drevený domček pre bábiky s nábytkom, vymaľovaný netoxickou farbou, umožňuje veľa hodín bezstarostnej zábavy so súrodencami, priateľmi alebo rodičmi, ale aj nezávislé trávenie voľného času. Veľký drevený domček pre bábiky môže byť vybavený pre každé dieťa jeho vlastnými obľúbenými bábikami a maskotmi, vďaka čomu je hračka dokonalým doplnkom detskej izby. Pri kúpe dreveného domčeka pre bábiky si rodičia môžu byť istí, že svojej dcére alebo synovi poskytnú úžasné prekvapenie pri akejkoľvek príležitosti.


Drevený domček pre bábiky s nábytkom je hračka, ktorá umožňuje dieťaťu hrať úlohy. Je to spôsob hry charakteristický pre deti predškolského veku. Maličké, ktoré sledujú svojich rodičov, súrodencov, ba dokonca aj učiteľov v materskej škole, sa správajú rovnako ako oni. Je vidieť, že bábiky ústami vydávajú rovnaké vety, aké vyslovujú doma ich rodičia. Je to zaujímavý zážitok pre celú rodinu. Drevený domček pre bábiky s nábytkom je tiež príležitosťou na spoločné hranie sa a rozhovor o domácom živote: zodpovednosti, negatívnom a pozitívnom správaní a túžbach dieťaťa. V rukách múdrych rodičov môže tento typ hračky plniť mnoho funkcií a pre dieťa to bude vždy šanca na bezstarostné hranie.