Dvojposchodová postieľka pre bábiky SWEET

Kód: 5818LE
Novinka
Značka: LEAN
€39,90
Skladom (1 ks)

Dvojposchodová postieľka pre bábiky, ktoré už nikdy nebudú spať osamote, ale spolu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ružová poschodová posteľ pre bábiky sa stane obľúbeným doplnkom detskej izbičky.  

Jednoduchý skladací systém a ľahká štruktúra sú hlavnými výhodami našej hračky. Doprajte svojmu dieťaťu, aby sa už od útleho veku naučilo byť nežné a staralo sa o svojich blízkych. Hra s predstavenou postieľkou sa určite postará o to, aby sa každé dievča, ktoré sa rado hrá doma, cítilo ako starostlivá mama. Očarujúca detská postieľka bude skvelým spestrením pre každú hru a bude tiež skvele vyzerať v každej detskej izbe.

Ružové a fialové prvky majú nádherné doplnky, napríklad vyrezávané ozdoby alebo srdiečka na zábradlí. Detská postieľka sa skladá veľmi ľahko, je však pevná a odolná. Sme presvedčení, že jeho cukríkové farby upútajú pozornosť každého malého dievčatka, ktoré sa rada hrá na mamičku.

Detská postieľka je vyrobená z pevného, ​​certifikovaného materiálu, ktorý je plastový. Jeho dizajn neobsahuje ostré konce, takže je jeho používanie veľmi bezpečné. Sada je zabalená v roztomilej, ružovej krabičke, čo z nej robí skvelý darček. Výroba hračky je v súlade s normou EN 71 a je určená pre všetky dievčatá staršie ako 3 roky.

Rozmery zloženej postele:  53 cm x 54,5 cm x 34 cm

Rozmery balenia: 55 cm x 40 cm x 10 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Kočíky pre bábiky a príslušenstvo k bábikám
Záruka: 2 roky