Elektrická Bugina UTV XMX603 modrá Spider

Kód: LN5966-UNIW
Značka: LEAN
€455,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)
Masívna a pevná konštrukcia v kombinácii s materiálmi najvyššej kvality zaručuje skvelú zábavu na mnoho rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická Bugina UTV XMX603 modrá vzor Spider

Kto v detstve nesníval o tom, že bude môcť nezávisle riadiť auto? Teraz má vaše dieťa túto príležitosť! Splňte mu jeho sen kúpou auta poháňaného batériou XMX603 v kontrastnej čiernej. Rozvíjajte vo svojom dieťati vášeň, ktorú budete môcť v budúcnosti spoločne zdieľať na širokých cestách.

Elektrická Bugina UTV pripomína verziu v plnej veľkosti - veľkosť prispôsobenú dieťaťu. Masívna a pevná konštrukcia v kombinácii s materiálmi najvyššej kvality zaručuje skvelú zábavu na mnoho rokov. Aký je model XMX603? Vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily, dizajnom charakteristickým pre terénne autá a vysokým komfortom používania mladým vodičom. Detský elektrický automobil vyrobený v modernom štýle uspokojí vkus nielen najmenších automobilových nadšencov, ale aj ich rodičov. Prepracovaný interiér spôsobí, že sa dieťa bude cítiť ako v skutočnom aute - ktoré dokáže samo jazdiť.

Čierna elektrická Bugina je vybavené vstupom USB a MP3, ktorý vám umožní prehrávať obľúbené piesne vášho malého vodiča. Ďalšou výhodou modelu je implementácia sedadiel z ekologickej kože, motorov 4 x 45 W, osvetlenej palubnej dosky a automatickej prevodovky, vďaka ktorej môže vaše dieťa ľahko prevziať úlohu vodiča.

Auto vedené mladým vodičom môže dosiahnuť rýchlosť 3 až 6 km / h, ktorú však stále môžete ovládať núdzovým zastavením auta pomocou diaľkového ovládača. Táto hračka je určená pre deti od 3 rokov, ale pod vašim dohľadom ju môžu používať aj mladší jazdci. Autíčko má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a krátka - bude vám trvať cca 30 minút.Rozmery balenia: 124 x 93 x 43 cm
Hmotnosť: 38 kg


Dodatočné parametre

Kategória: Offroad a pohon 4x4
Značka: Ostatné
Model: XMX603
Farba: Modrá Spider
Pohon: 4x45W
Batéria: 2x12V7Ah
Prevody: Automatická, 3 rýchlosti
Rozmer produktu: 124cm x 82,6cm x 81cm
Rýchlosť: 3-5km/h 5-6km/h
Hmotnosť: 35kg
Maximálna nosnosť do: 30kg
Čas nabíjania: 8 hodín
Čas jazdy: 1-2 hodiny
Brzda: Automatická po uvoľnení pedálu
Bezpečnostný pás: +
Otváranie dverí: +
Kľúče: +
Sedadlo: Ekokoža
Kolesá: Penové EVA
Diaľkové ovládanie: 2.4G
Svetlá: Predné LED
Audio: USB
Dĺžka v cm: 124
Výška v cm: 93
Šírka produktu v cm: 43
Hmotnosť v g: 82646

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: