Elektrické autíčka

67 položiek celkom
AUDI Elektrické auto Q7 malypretekar 01
AUDI Elektrické auto Q7
2-14 dní (> 5 ks)
€276

Q-sedmička s prekrásnou a detailnou mriežkovanou maskou! Nosnosť do 30 kg! 

HL159
AUDI Elektrické auto Q7 LIFT malypretekar 01
€285

Okúzľujúca AUDI-na zo sedmičkovej rady Quatro! Perfektné jazdné vlastnosti s plnou výbavou! 

JJ2188
AUDI Elektrické auto Q7 LIFT Metalíza malypretekar 01
€307

Metalízovaný model autíčka Q-sedmičky v bordovej a modrej farbe s výkonnými motormi 2 x 45 W. 

JJ2188.EXL
AUDI Elektrické auto Q8 Lift malypretekar 01
€270

Originálna kópia skutočného vozidla značky AUDI Q8 Lift! Nosnosť až do 30 kg. 

JJ2066
Elektrické auto AUDI A3 Quatro malypretekar 010
Novinka
Elektrické auto Audi A3
Do týždňa (3 ks)
€205

Limuzína s charakterom športu a elegancie, vyrobené z vysokokvalitných materiálov! Jazdná dynamika! Nosnosť do 30 kg! 

PA.PB1688
Elektrické auto AUDI R8 Spyder RS malypretekar 01
€245

Športové vozidlo pre deti s licenciou a nadupanou výbavou, silným motorom a diaľkovým ovládaním. Nosnosť do 30 kg. 

JJ2198
Elektrické auto Audi S5 Cabriolet malypretekar 01
€232

AUDI S5 ponúka výkon a nevšedné pohodlie počas jazdy s maximálnou výbavou. Nosnosť do 30 kg. 

HL258
Elektrické auto BENTLEY Bentayga malypretekar 01
€281

Úžasné SUV--éčko s perfektnou výbavou, LED svrtlami, diaĺkovým ovládaním a penovými kolesami. Nosnosť do 30 kg. 

.JJ2158.
Elektrické auto Bentley EXP12 malypretekar 01
€254 –21 %
€200

Nádherné a luxusné elektrické vozidlo s podsvietenou prednou maskou, výkonným motorom a nosnosťou do 30 kg. 

JE1166
BIG B6 elektrické auto malypretekar penové kolesá eva
ZĽAVA
€240 –5 %
€229

Krásne farby a zaujímavá predná maska autíčka s penovými kolesami typu EVA, sedadlom z eko-kože, diaľkovým ovládaním a nosnosťou do 30 kg. Rozmery: 121 cm x 75 cm x 57 cm (...

RGBB6/CER
Elektrické auto BMW 507 Retro malypretekar (11)
€222

RETRO model elektrického autíčka BWM 507 v krásnom červenom prevedení. Aj keď ide  RETRO má všetko z moderných technológií. Nosnosť do 30 kg. 

SX1938
Elektrické auto BMW I8 LIFT malypretekar 01
Elektrické auto BMW I8 LIFT
Do týždňa (5 ks)
€222

Športové a krásne elektrické auto od značky BMW. Plná výbava. Maximálny jazdný komfort. Nosnosť do 30 kg. 

JE1001
Elektrické auto BMW M6 GT3 malypretekar 001
ZĽAVA
€320 –7 %
€299

Licencované športové auto BMW M6 GT3 so zadným krídlom a športovým volantom v zaujímavých pretekárskych farbách! Nosnosť až 35 kg. Maximálku dosahuje až 5 k/h. 

3952
Elektrické auto BWM X6 malypretekar penové kolesá
€245

Elektrický bavorák v bielej a bordovej farbe s koženou sedačko a, penovými kolesami typu EVA, s nosnosťou do 30 kg. Rozmery: 115 cm x 77 cm x 56 cm (d x š x v). Dostupné v...

RGBMWX6/CER
MP elektrické auto BUBI b4 malypretekar
Elektrické auto BUBI
Skladom (> 5 ks)
€120

Zaujímavé prevedenie autíčka a výkon Vás príjemne prekvapia. Model s diaľkovým ovládaním má maximálnu nosnosť do 30 kg. Rozmer autíčka: 93 cm x 56 cm x 48 cm ( d x š x v )....

RGB4/ZEL
Elektrické auto BUGGY 4x4 malypretekar (37)
€221,90

Úžasná BUGGY s pohonom všetkých kolies a fantastickou výbavou! 

3185/ZEL
Cabrio Long EVA penové kolesá elektrické auto malypretekar biele 01
€222

Long v bielom, červenom a čiernom prevedení má mäkké penové kolesá, 3 rýchlosti, nosnosť je do 30 kg s diaľkovým ovládaním. Rozmery: 122 cm x 66 cm x 43 cm ( d x š x v)....

RGCLONG/CIE
Elektrické auto CABRIO B14 malypretekar 020
€121

Červené, ružové, biele a modré prevedenie autíčka má veľmi zaujímavú prednú masku a má diaľkové ovládanie, nosnosťou do 30 kg. Rozmery: 105 cm x 60 cm 50 cm (d x š x v).

RGB14CER
Elektrické auto CABRIO F4 biele 03
€165

Model s odpružením na všetkých kolesách s kolesami typu EVA je dostupný v rôznych farebných prevedeniach s nosnosťou do 30 kg a diaľkovým ovládaním. Rozmery: 112 cm x 68 cm x 58...

RGCF4/CER
FotoJet
Bestseller
€114

Naša päťka má super výbavu napríklad: diaľkové ovládanie o frekvencii 2,4 G a výborné funkčné vlastnosti: nosnosť je do 30 kg. Rozmery: 96 cm x 54 cm x 42 cm  (d x š x...

RGM5/CER
Elektrické auto BIG F1 malypretekar. sk 01
Elektrické auto CAR F1
Skladom (> 5 ks)
€152

Mohutné a veľké elektrické SUV v zelenom, červenom a bielom prevedení s diaľkovým ovládaním penovými kolesami typu EVA a nosnosťou do 30 kg. Rozmery: 95 cm x 53 cm x 37 cm ( d x...

RGCF1/ZEL
Hore
Ďalšie produkty

Máte záujem o detské elektrické autíčka? Tieto hračky sú našou špecializáciou. V ponuke nájdete široký výber modelov týchto jedinečných hračiek, medzi ktorými si môžete ľahko vybrať elektrické vozidlo, ktoré zodpovedá Vašim očakávaniam, no najmä očakávaniam Vášho dieťaťa. Hračky, ktoré ponúkame, sú pevné a predovšetkým bezpečné. Ako rodič máte úplnú kontrolu nad vozidlom (diaľkové ovládanie), ktoré poskytne vášmu dieťaťu veľa zábavy a zároveň vám umožní urobiť prvý krok v učení, ako sa správne správať na ceste a ako neskôr používať skutočné auto.

Všetky naše elektrické autá s licenciou sú originály. Všetko vďaka licencii na výrobu detských ekvivalentov automobilov známych značiek, napríklad  BMW, Ford alebo Mercedes-Benz. Zaručujú fantastickú, bezpečnú zábavu a zážitok, rovnako ako skutočné auto. Všetky sú dostupné za atraktívne ceny s možnosťou pohodlného online objednávania z domova. 

Prevádzka elektrického autíčka: Elektrické autá sú fantastický darček k narodeninám alebo na Vianoce. DETI ich milujú a rodičia sú radi, že dieťa je zaneprázdnené vzrušujúcou zábavou. Ak ste premýšľali, ako fungujú tieto autíčka ste na správnom mieste!

Po prvé, tento typ hračky vyžaduje nabíjanie batérie. Čas nabíjania závisí od kapacity batérie a výkonu motora automobilu a podrobné informácie o tomto predmete sú uvedené v pokynoch pre každý model. Po nabití batérie pre deti je čas vyraziť na prvú trasu. Existujú dva typy riadenia vozidla. V závislosti od veku a nezávislosti dieťaťa môžete mať vozidlo pod úplnou kontrolou a ovládať ho pomocou diaľkového ovládača alebo dať dieťaťu nejakú kontrolu. 

Vozidlá poháňané batériou ponúkajú mnoho zaujímavých návrhov vrátane motoriek, štvorkoliek, traktorov a automobilov. Tieto moderné dobíjacie hračky nie sú vybavené len LED svetlami, klaksónom alebo kľúčmi. Majú v sebe veľa realistických prvkov, ako sú prevodovky, tlmiče nárazov a zvukový panel MP3, vďaka ktorým vyzerajú autíčka naozaj skvele.

Detské auto poháňané batériou, ktoré nájdete v našej ponuke, je však predovšetkým bezpečným riešením. Vyššie uvedená rodičovská kontrola nad vozidlom vďaka použitiu diaľkového ovládania, plus funkcia pomalého štartu, bezpečnostné pásy a penové kolesá EVA zaručujú dieťaťu pohodlie pri používaní vozidla a jeho plnú bezpečnosť počas jazdy.

Detské auto napájané z batérie - skvelý spôsob, ako urobiť vaše dieťa šťastným! Ak hľadáte originálny nápad pre darček pre dieťa - auto s batériou bude určite fungovať skvele. Ak Vaše malé ratolesti snívajú o svojom vlastnom aute a nezávislých jazdách pre dospelých, má záujem o autá alebo len chcete dať jedinečný darček.

Ponúkame autá rôznych veľkostí a maximálneho zaťaženia - vhodné pre deti rôznych vekových skupín. Pri výbere konkrétneho modelu nezabudnite, že jeho rozmery by sa mali prispôsobiť výške, hmotnosti a veku dieťaťa.

Bezpečnosť:
Elektrické autá pre deti sa líšia z hľadiska veku, výšky a hmotnosti dieťaťa. Ak chcete, aby bolo vozidlo zábavné, úplne bezpečné, musíte si vybrať správne autíčka pre deti.

Pre batoľatá vo veku 2 až 3 roky sa oplatí zvoliť malé vozidlo s vhodne tvarovaným sedadlom, bezpečnostnými pásmi a nízkym výkonom motora. V takom prípade rodič rozhodne, ako rýchlo bude auto jazdiť, a ovláda tiež volant. Staršie deti by mali mať možnosť viesť vozidlo nezávisle, vozidlá pre nich sú tiež o niečo rýchlejšie, väčšie a majú vyšší výkon motora. Otázka rýchlosti však zostáva u rodiča. Bez ohľadu na model nezabudnite používať auto iba na bezpečnom mieste mimo bežnej premávky, najlepšie v parkoch. Až potom bude zábava bezpečná a ochráni opatrovateľov pred zbytočným stresom.

Detské elektrické autá - dvojmiestne - pre dve detičky: 
Ak máte dve deti podobného veku, zvážte výber automobilu s batériou pre deti s dvoma sedadlami. Túto možnosť je vhodné využiť, keď vekový rozdiel medzi deťmi je maximálne 2 až 3 roky. Staršie dieťa potom môže voziť menšie.  Z pochopiteľných dôvodov je dvojmiestne vozidlo väčšie a ťažšie - niet divu, že koniec koncov musí znášať hmotnosť vodiča a spolujazdca. Výber dvojmiestnych automobilov je široký, môžete si ľahko vybrať model, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Väčšina automobilov s dvoma sedadlami vyvinie maximálnu rýchlosť 6 km / h.

Objavte čaro našej ponuky a urobte svoje deti šťastné aj vďaka elektrickým autám. Je to zábava neobmedzených možností.