Elektrické auto Audi Q8 JJ2066 Červený lak

Kód: LN5505-UNIW
Značka: LEAN
€285,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrické auto Audi Q8 Červený lak

Detská verzia Audi Q8 S sa takmer vo všetkých smeroch vyrovná svojmu skutočnému modelu v plnej veľkosti - s tým rozdielom, že je napájané batériou. Detské auto Audi Q8 je fantastický crossover, ktorý si poradí so všetkými podmienkami. Veľké penové EVA kolesá zaručujú pohodlnú jazdu na rôznych povrchoch.

Čierna verzia elektrického autíčka Audi Q8 sa vyznačuje moderným dizajnom, ktorý pripomína dizajn vozidla v plnej veľkosti. Vyrobený je z najkvalitnejších materiálov. Podobnosti medzi týmito vozidlami zahŕňajú starostlivo reprodukované svetlomety LED v prednej časti vozidla, tónované predné sklo a vysoká masívna mriežka.

Čierne SUV Audi Q8 pre deti sa vyznačuje skvelými komponentmi, ktoré umožňujú jazdiť rýchlosťou od 3 do 5 km / h. Je to vďaka dvom 45W motorom a batériou 12V4,5 Ah. Vo vnútri vozidla je pohodlná pohovka z čiernej ekologickej kože v kombinácii s bezpečnostným pásom. Karoséria, ktorá plní estetickú a ochrannú funkciu, bola vyrobená z certifikovaného materiálu, ktorý je veľmi pevný a odolný.

Model Audi Q8 má originálny preukaz výrobcu, vďaka ktorému je na mnohých miestach ozdobený logom značky Audi - na volante, lesklých nábojoch alebo karosérii. Vďaka tejto certifikácii je detská verzia Audi Q8 taká dokonalá ako pre dospelých.
Interiér červeného auta zdobený čiernymi detailmi obsahuje kreslo, čierny volant s klaksónom a zvukovým tlačidlom, vstup USB alebo zásuvku MP3, vďaka čomu môžete prehrávač prepojiť s vybranými skladbami, vďaka ktorým bude vaše dieťa viac zábavy.

Vysoké dvere s blokádou a diaľkové ovládanie 2,4 G, zaručujú zábavu aj pre mladších vodičov. Ovládač, Vám umožňuje zvoliť smer a rýchlosť, ako aj núdzové zastavenie. Ak však dieťa dosiahne požadovaný vek, môže auto samo šoférovať - stačí kliknúť na tlačidlo štart umiestnené vedľa palubnej dosky a potom stlačiť plynový pedál.Licencované auto Audi Q8 pre deti má certifikát CE, ktorý je zárukou certifikovaných materiálov najvyššej kvality. Auto je určené deťom starším ako 3 roky, ale diaľkový ovládač 2,4 G, ktorý je súčasťou balenia, umožňuje hrať sa aj mladším deťom - ich vozidlo môžu ovládať rodičia alebo opatrovníci.Rozmery balenia: 110 x 58 x 41 cm
Hmotnosť: 18,4 kg


Dodatočné parametre

Kategória: Autá
Značka: Audi
Model: Audi Q8
Farba: Bordový lak
Pohon: 2x45W
Batéria: 1x12V4,5Ah
Prevody: Automatická, 3 rýchlosti
Rozmer produktu: 108cm x 66cm x 55cm
Rýchlosť: 3-5 km/h
Hmotnosť: 14kg
Maximálna nosnosť do: 30kg
Čas nabíjania: 8 hodín
Čas jazdy: Do 1 hodiny
Brzda: Automatická po uvoľnení pedálu
Bezpečnostný pás: +
Otváranie dverí: +
Kľúče: X
Sedadlo: Ekokoža
Kolesá: Penové EVA
Diaľkové ovládanie: 2.4G
Svetlá: Predné LED
Audio: Vstup MP3
Dĺžka v cm: 60
Výška v cm: 115
Šírka produktu v cm: 45
Hmotnosť v g: 51750
Stav: Nový
Vhodné pre vek: 0 +

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: