Elektrické auto Ford Ranger Wildtrak 4x4 Oranžový Lak

Kód: LN2375-UNIW
Značka: LEAN
€445,90
Skladom do 5 dní (> 5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrické auto Ford Ranger Wildtrak 4x4 Oranžový Lak

Ford Ranger Wildtrak je nespornou automobilovou ikonou. Pôvodne sa vyrábal hlavne na prepravu stavebného materiálu, teraz slúži ako fantastický spoločník pre rodinné výpravy do neznáma. Napriek svojmu obrovskému užitočnému zaťaženiu je veľmi pohodlný a elegantný. Toľko k modelu Wildtrak určenému pre dospelých - konečne bola navrhnutá aj verzia pre deti.

Ford Ranger Wildtrak je rovnako dobrý ako jeho originál. Jeho dizajn a spracovanie sú založené na licencii od spoločnosti Ford Motor Company, ktorá svedčí o kvalite aj v najmenších detailoch. Auto upúta oči okoloidúcich fantastickým dizajnom ako aj lištou s halogénovým osvetlením. Vozidlo poháňané batériou 2x12V7Ah pracujúce so štyrmi 45W motormi určite nikoho nesklame.
Elektrické auto Ford Ranger Wildtrack má skvelú výbavu. Mäkká, a hlavne široká, asi 48 cm dvojitá sedačka bola vyrobená z čiernej ekologickej kože. Zdobia ho emblémy s logom značky na opierkach hlavy a tiež farebné prešívanie. Ďalšou funkciou, ktorú treba spomenúť, je vstavané rádio Bluetooth. V jeho kryte je vstup pre slúchadlá, MP3, SD a TF karty a USB port. Hneď vedľa sú tlačidlá, ktoré vám umožňujú nastaviť úroveň hlasitosti, ako aj prepínať skladby a zastavovať ich. Toto riešenie vám umožní cestovať s obľúbenými zvukmi a piesňami vášho dieťaťa.

Ako riadiť toto vozidlo? Je to veľmi jednoduché a intuitívne. Ford Ranger Wildtrak je určený pre všetky deti staršie ako 3 roky. Vo vnútri nájdete kľúčový spínač, volant s dvoma tlačidlami - klaksón a melódie, elektronickú prevodovku s páčkou a plynový pedál. Stačí otočiť kľúčom v spínacej skrinke, pákou zvoliť smer jazdy a potom stlačiť plynový pedál.

Elektrické auto Ford Ranger Wildtrack prinesie veľa príjemných chvíľ aj mladším deťom - po pevnom zaistení brušným pásom môže dieťa cestovať vo svojom Forde vedenom dospelou osobou. Je to vďaka diaľkovému ovládaniu 2,4G, ktoré má funkciu riadenia pohonu dopredu / dozadu, vpravo / vľavo, voľbu rýchlosti, ako aj možnosť núdzového zastavenia vozidla.

Pri výbere auta na batériu pre dieťa stojí za to venovať pozornosť niekoľkým dôležitým prvkom, ako je umiestnenie konštrukcie na tlmiče a mäkké penové kolesá EVA, zaručujúce najvyšší komfort jazdy, dvere s blokádou proti náhodnému otvoreniu, ako aj úložný prietor, ktoré umožňuje malému vodičovi nosiť svoje poklady a obľúbené hračky. Ford Ranger Wildtrak s oranžovou metalizou jazdí rýchlosťou 3 až 5 km / h, vďaka čomu si každé dieťa prispôsobí rýchlosť svojho auta svojim schopnostiam a podmienkam na ceste. Veľkou výhodou auta je výsuvná rukoväť skrytá pod spodkom vozidla, ktorá uľahčí prepravu auta v prípade núdze, keď sa vybije batéria.

Rozmery balenia: 139 cm x 75 cm x 51 cm.
Hmotnosť: 36 kg.


Dodatočné parametre

Kategória: Offroad a pohon 4x4
Značka: Ford
Model: Ford Ranger
Farba: Oranžový lak
Pohon: 4x45W
Batéria: 2x12V7Ah
Prevody: Automatická
Rozmer produktu: 135cm x 80cm x 76cm
Rýchlosť: 3-5km/h
Hmotnosť: 31kg
Maximálna nosnosť do: 40kg
Čas nabíjania: 8 hodín
Čas jazdy: Do 1 hodiny
Brzda: Automatická po uvoľnení pedálu
Bezpečnostný pás:
Otváranie dverí:
Kľúče:
Sedadlo: Ekokoža
Kolesá: Penové EVA
Diaľkové ovládanie: 2.4G
Svetlá: Predné LED
Audio: Možnosť výberu audio zdroja
Dĺžka v cm: 77
Výška v cm: 141
Šírka produktu v cm: 55
Hmotnosť v g: 99522.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: