Ford Ranger Wildtrak 4x4 EVA ružový

Kód: LN2370-UNIW
Značka: LEAN
€461,90
Skladom do 5 dní (3 ks)
Nesporná ikona sveta motorizmu Ford Ranger Wildtrak je tu vo verzií pre deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ford Wildtrak 4x4 ružový

Ford Wildtrak je nespornou automobilovou ikonou. Pôvodne sa vyrábal hlavne na prepravu stavebných materiálov, teraz slúži ako fantastický spoločník pre rodinné výpravy do neznáma. Napriek svojej obrovskej nosnosti je veľmi pohodlný a elegantný. Toľko k modelu Wildtrak určenému pre dospelých - konečne bola navrhnutá aj verzia venovaná deťom.

Ford Wildtrak pre deti je rovnako dobrý ako jeho originálny model - jeho dizajn a prevedenie je založené na pôvodnej licencii od spoločnosti Ford Motor Company. Vozidlo poháňané dvoma gélovými batériami 12V 7Ah a štyrmi 45W motormi nikoho nesklame. Auto v intenzívnom červenom odtieni upúta oči okoloidúcich svojim senzačným dizajnom, ako aj lišta s halogénovým osvetlením.

Zmenšená verzia Ford Ranger Wildtrack sa môže pochváliť fantastickou výbavou. Mäkká, a hlavne široká, dvojitá pohovka, dosahujúca asi 48 cm, bola vyrobená z čiernej ekologickej kože. Je ozdobený kontrastnými farebnými stehmi inšpirovanými povrchovou úpravou vozidla pre dospelých. Ďalšou funkciou, ktorú treba spomenúť, je vstavané rádio Bluetooth. V jeho kryte je vstup pre slúchadlá, karty SD a TF a port USB. Hneď vedľa sú tlačidlá, ktoré vám umožňujú nastaviť hlasitosť hudby, prepínať skladby a pozastavovať. Toto riešenie vám umožní cestovať s obľúbenými zvukmi a piesňami vášho dieťaťa.

Ako riadiť toto vozidlo? Je to veľmi jednoduché. Ford Ranger Wildtrak v ružovej farbe je určený pre všetky deti staršie ako 3 roky. Má kľúčový spínač, volant s dvoma tlačidlami - klaksón a melódie, elektronickú prevodovku s páčkou a plynový pedál, vzdialený asi 30 cm od pohovky. Toto riešenie je veľmi funkčné a intuitívne, takže riadenie auta na vlastnú päsť nebude pre vodiča problém.

Automobil môže taktiež prinášať veľkú radosť aj menším deťom - po jeho pevnom zaistení brušným pásom môže dieťa cestovať vo svojom Forde vedenom dospelou osobou. Vozidlo disponuje diaľkovým ovládaním 2,4G, ktoré má funkcie jazdy dopredu / dozadu, vpravo / vľavo, voľbu rýchlosti, ako aj možnosť núdzového zastavenia vozidla.

Pri výbere prvého auta na batériu stojí za to venovať pozornosť upevneniu konštrukcie na tlmiče a mäkké kolesá EVA, zaručujúce najvyšší komfort jazdy. Ďalšou výhodou je otváranie dverí, ako aj zadnej časti kufra a kapoty. Červený Ford Ranger Wildtrak má prepínač pohonu 2/2 a 4/4 a tri rýchlosti: 4 km / h, 5 km / h a 7 km / h, vďaka čomu je úplne bezpečný. Veľkou výhodou je výsuvná rukoväť ukrytá pod spodkom vozidla, ktorá uľahčí prepravu vozidla v prípade núdze, keď sa vybijú batérie.Rozmery balenia: 139 x 75 x 51 cm
Hmotnosť: 36 kg


Dodatočné parametre

Kategória: Offroad a pohon 4x4
Značka: Ford
Model: Ford Ranger
Farba: Rúžová
Pohon: 4x45W
Batéria: 2x12V7Ah
Prevody: 3 rýchlosti
Rozmer produktu: 135cm x 80cm x 76cm
Rýchlosť: 3-5km/h
Hmotnosť: 31kg
Maximálna nosnosť do: 40kg
Čas nabíjania: 8 hodín
Čas jazdy: Do 1 hodiny
Brzda: Automatická po uvoľnení pedálu
Bezpečnostný pás: +
Otváranie dverí: +
Kľúče: +
Sedadlo: Ekokoža
Kolesá: Penové EVA
Diaľkové ovládanie: 2.4G
Svetlá: Podsvietená palubná doska
Audio: Možnosť výberu audio zdroja
Dĺžka v cm: 77
Výška v cm: 141
Šírka produktu v cm: 55
Hmotnosť v g: 99522.5
Stav: Nový
Vhodné pre vek: 3 roky +
Dvere: 2
Hmotnosť balenia: 30

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: