Hrací skladací stôl - Stolný Futbal

Kód: 7048LE
Novinka
Značka: LEAN
€85
Do týždňa (> 5 ks)

Zahrajte si so svojimi deťmi futbal bez toho, aby ste opustili svoj teplý domov! Kto dá viac gólov? Kto sa dostane do finále majstrovstiev sveta?

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal je obľúbený a milovaný už veľa rokov, napriek tomu stále vyvoláva skutočné, horúce emócie. Každý futbalový fanúšik to musí mať - vek nie je dôležitý, iba chuť baviť sa! 

Pevný materiál, z ktorého je hračka vyrobená, je zárukou dlhodobého používania. Vďaka svojim vlastnostiam sa ľahko čistí, vďaka čomu je vysoká úroveň bezpečnosti a hygieny vyplývajúca z hry. Veľkosť ihriska vám umožní hrať aj v malých miestnostiach, stačí ich len rozložiť na podlahu, takže môže byť stálym prvkom detskej izby. Ak v miestnosti nemáte veľa voľného miesta, ďalšou výhodou je, že sa nohy od stola vyklopia, takže po vzrušujúcej hre môžete stôl ľahko zložiť a nezaberie Vám miesto v detskej izbe. 

Futbalový zápas sa môže začať, keď sa ho zúčastnia najmenej 2 ľudia - čím viac hráčov, tým skutočnejší a vzrušujúcejší bude turnaj. Pravidlá hry sú jednoduché - každý si vyberie, do ktorého tímu patrí, postaví sa na správnu stranu a ... gól! 

Súprava obsahuje:

  • futbalové ihrisko
  • 2 brankári
  • 20 hráčov
  • 2 kusy guľôčok

Rozmery poľa: 80 cm x 42 cm

Výška stola po úchytky: 60 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Záruka: 2 roky