Interaktívna gitara pre deti Dynamic Guitar

Kód: LN1077-UNIW
Značka: LEAN
€23,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Interaktívna gitara pre deti Dynamic Guitar

Roztomilá modrobiela chlapčenská gitara so svetlami a zvukmi je špeciálne navrhnutá pre deti od 18 mesiacov. Hračka veľmi príjemným spôsobom zavedie dieťa do zaujímavého sveta zvukov, farieb a tvarov okolo neho. Vďaka hre s interaktívnou gitarou si dieťa rýchlo osvojí jednoduché manuálne a motorické činnosti a naučí sa nové farby, zvuky a melódie.

Detská hudobná hračka má tvar pripomínajúci skutočnú elektrickú gitaru. Príjemné farby prinútia každé dieťa pristupovať k hre s veľkým nadšením. Gitara má zaoblený tvar, ktorý je pre dieťa veľmi bezpečný. Interaktívna hračka je vybavená 9 tlačidlami, pomocou ktorých môže dieťa spúšťať zaujímavé melódie i rôzne zvuky.

Po stlačení klávesov klavíra sa tlačidlá rozsvietia. Interaktívna gitara má 3 režimy - od popu, cez rock, až po blues. Dieťa môže hrať stlačením klávesov, ako aj pomocou červeného tlačidla v tvare gitary, kruhového tlačidla rozdeleného na štyri časti a svetlo zeleného tlačidla v hornej časti hračky. Oranžová páčka posunutá nadol zmení pieseň, rovnako ako valec umiestnený v strede, ktorým je možné pohybovať hore a dole. V hornej časti hračky je loptička naplnená hráškom - dá sa skvele použiť ako hrkálka.

Interaktívna gitara je prispôsobená výške malých detí. Množstvo rôznych funkcií, ktoré v sebe ukrýva, deti určite zaujme, navyše pozitívne ovplyvní ich vývoj. Hračka je vyrobená z certifikovaného materiálu, ktorý je bezpečný pre deti - má certifikát CE. Hračka je napájaná 3 kusmi 1,5 V batérií AA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Interaktívny nástroj je zabalený v estetickej krabici, takže bude skvelým tipom na darček.

Rozmery interaktívnej hračky:
- 45 cm x 19 cm x 4 cm.

Rozmery balenia:
- 47,5 cm x 25 cm x 8 cm.


Dodatočné parametre

Kategória: Pre najmenších
Dĺžka v cm: 27
Výška v cm: 50
Šírka produktu v cm: 10
Hmotnosť v g: 2250
Stav: Nový
Značka: inna
Kategória: Chłopcy
Bohater: inny
Vhodné pre vek: 2 lata +
Materiał: Plastik
Certyfikaty, opinie, atesty: CE
Dominantná farba: odcienie niebieskiego
Szerokość produktu: 20
Głębokość produktu: 4
Výška: 41
Hmotnosť balenia: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: