Laser Tag Laserové pištole RED YELLOW

Kód: 4877
Značka: LEAN
€59,90
Skladom (1 ks)

Farebné laserové pušky sú štylizované ako futuristická energetická zbraň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka veľkým rozmerom a pevnej konštrukcii sú pohodlné v rukách detí i dospelých. Použitím dvoch z nich môžete začať spoločnú a úplne bezpečnú hru špeciálnych agentov, protiteroristov alebo policajtov a zlodejov. 

Na konci hlavne pušky je infračervený vysielač, zatiaľ čo nad hlavňou je umiestnený prijímač. Cieľom hry je presne vystreliť smerom k nepriateľovi a vyhnúť sa paľbe. Zasiahnutie súperovej zbrane znižuje jeho počet životov, vyhráva posledný tím, ktorý body nestratí. 

Na fungovanie hračky je potrebné použiť 4 batérie AA - nie sú súčasťou balenia. Po spustení hračky je používateľ privítaný hlasom hlásateľa, ktorý ho informuje, že hra sa začala.

Hráč si môže zvoliť jeden zo štyroch tímov: modrý, červený, žltý alebo biely - po aktivácii zbrane je hráč štandardne v modrom tíme. Zmena tímu sa uskutoční jedným stlačením tlačidla TEAM. Zbraň má 4 rôzne režimy streľby, ktoré sa líšia počtom dostupných výstrelov pred opätovným nabitím a silou výstrelu.

Po vystrelení všetkých nábojov musíte znovu nabiť stlačením tlačidla na spodnej časti vyčnievajúceho zásobníka. Pri streľbe puška vibruje a vydáva zvuky zodpovedajúce aktuálne zvolenému typu streliva. 

Rozmery pušky:
52 cm x 18 cm x 5 cm

Rozmer balenia:
56 cm x 22 cm x 15 cm

Sada obsahuje: 2 ks laserových pištolí 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zbrane
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: