Masterkidz Edukačná tabuľa - Počítanie

Kód: ME09524
Značka: Masterkidz
€139,90
2-10 dní (5 ks)

Naučiť sa počítať nebolo nikdy také ľahké! Manipulačná doska Masterkidz pomôže deťom naučiť sa počítať do 10 a vykonávať základné matematické operácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tabuľa slúži na osvojenie matematiky, ale tiež rozvíja schopnosti logického myslenia a formuje všeobecný intelekt dieťaťa.

Vďaka svojej aplikácii a možnosti rôznych upevnení bude perfektný pre materské školy, základné školy a ďalšie vzdelávacie inštitúcie, ale aj doma.  Naučiť sa počítať vám umožní naučiť sa čísla ľahkým a zábavným spôsobom, pomôže vám to naučiť sa počítať až 10, ako aj vykonávať základné matematické rovnice. Aktivity sú prezentované graficky a uľahčujú učenie. Na tabuli je veľa vysvetlení a diagramov, ktoré ukazujú, ako pomôcť prstom osvojiť si matematiku čo najskôr.
Dosku je možné pripevniť tromi spôsobmi: montáž na stenu, montáž na špeciálny systém Masterkidz Flex, montáž na samostatne stojaci statív Masterkidz.
Hračka je vyrobená výlučne z dreva, vďaka čomu je ekologická. Nákupom drevených dosiek Masterkidz sa staráte o zdravie našej planéty. 

Vek od 3 rokov
Pohlavie chlapec / dievča
Materiál drevo
Rozmery produktu 46 x 46 x 4,2 (cm)
Rozmery balenia 46,5 x 6,4 x 46,5 (cm)
Hmotnosť 3,8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori edukačné a vzdelávacie hračky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: