Náradie a nástroje

6 položiek celkom
Detský pracovný stôl JAMAL malypretekar (1)
€41,90

Pracovný stôl pre deti s náradím a všetkým čo potrebuje na prácu a majstrovanie. 

16554B
Kufríková sada náradia FOX malypretekar (6)
€34

Perfektne vybavený pracovný stôl pre každého malého mechanika!

W077
Pracovný stôl s detským náradím REY malypretekar (1)
€45,90

Malý staviteľ a majster potrebuje svoje náradie ako poriadny chlap.

DO1812
Pracovný stôl s detským náradím THEO (7)
€28,90

Pracovné náradie, prilba a stôl pre malého mechanika! 

DT/1900-1
Sada náradie s opaskom TOOL SET malypretekar (1)
€17,80

Dobre vybavený opasok na náradie pre každého malého majstra.

KY1068-22
Veľká miešačka s príslušenstvom WADER QUALITY TOYS malypretekar hračky detské príslušenstvo (2)
€77

Obrovská detská miešačka na betón, ktorá zahŕňa množstvo príslušenstva pre malého murára. Rozmery: 70 cm x 65,5 cm x 45,5 cm. 

50649

Pomôžte deťom, aby to dokázali samy. Dieťa má túžbu naučiť sa niečomu novému, chce samo objavovať, spoznávať. Samo si chce vybrať úlohu a zvoliť si prístup k práci. Keď sa mu činnosť nedarí, je na rodičovi, aby správne zareagoval. Rodič je dieťaťu oporou a je len na ňom, aby spoznal, keď jeho pomoc potrebuje, a naopak, kedy je tak zabranej do práce, že ju nevyžaduje.

Dieťa sa z vlastných chýb vie poučiť. Čím viac sa na činnosť sústredí, tým viac sa z nej poučí. Tvorivosť sa prejavuje vo všetkých možných oblastiach. Dieťa si samo zvolí, s ktorými predmetmi chce pracovať. Zaujať ho môže náradia v dielni, kde vidí otca a chce s ním tiež pracovať. Avšak dospelácke náradie je pre deti príliš ťažké a nebezpečné.

Detské náčinie je prispôsobené veku a veľkosti dieťaťa. Všetko funguje. A preto pamätajte, že dôraz na slobodný rozvoj neznamená stopercentnú voľnosť. Deti si na základe predchádzajúcich skúseností a chýb uvedomujú, že si s nástrojmi môžu ublížiť, a podľa toho aj konajú. Lenže je vždy na rodičovi, aby malému pracant najprv ukázal, ako sa nástroj používa a zasiahol, ak sa dieťa môže zraniť, alebo ho používa zle.