Odrážadlo Mega Car 3v1 - zelené

Kód: LN6624-UNIW
Značka: LEAN
€42,90
Skladom do 5 dní (> 5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Detské odrážadlo Mega Car 3 v 1

Skvelé odrážadlo Mega Car bolo navrhnuté pre energické deti, ktoré milujú pobyt vonku. Auto sa pohybuje veľmi jednoducho. Keď dieťa vyrastie, stačí upraviť konštrukciu a malý vodič prevezme volant svojho vozidla a striedavo sa nohami odráža od zeme. Odrážadlo je veľkou výhodou aj pre všetkých, pretože umožňuje víkendové prechádzky a výlety bez toho, aby ste museli mať so sebou kočík.

- nízka hmotnosť,
- úložný priestor pod sedadlom,
- bezpečná štruktúra a tvar bez ostrých zakončení.

Detské vozidlo bolo navrhnuté s dôrazom na najmenšie detaily, čo výrazne ovplyvňuje pozitívne pocity malého vodiča. Pevná, ale ľahká a jednoduchá konštrukcia zaručuje skvelú zábavu na mnoho rokov. Efektívny tvar športového auta a výroba s použitím najkvalitnejších materiálov zvyšuje jeho odolnosť voči poškodeniu, ktoré sa môže vytvoriť počas zábavy.


Odrážadlo osúvač 3v1 podporuje koordináciu mnohých častí tela dieťaťa súčasne, taktiež rozvíja svaly a čo je rovnako dôležité - podporuje osvojenie si samostatnej a stabilnej chôdze. Jazda s odrážadlom pomôže vášmu dieťaťu pochopiť, aká je rýchlosť, vzdialenosť a smer.


Výrobok je určený pre deti staršie ako 2 roky. Výrobok má certifikát CE a na jeho výrobu boli použité materiály, ktoré sú bezpečné pre deti.

Rozmery:

Výška (s vodiacou tyčou) - 85 cm

Šírka - 40 cm

Dĺžka - 60 cm


Dodatočné parametre

Kategória: Odrážadlá
Dĺžka v cm: 35
Výška v cm: 65
Šírka produktu v cm: 40
Hmotnosť v g: 15166.67

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: