Odrazové auto na diaľkové ovládanie - oranžové

Kód: LN5770-UNIW
Značka: LEAN
€61,90
Skladom do 5 dní (4 ks)
Kaskadérske vozidlo, ktoré zvládne každú výzvu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odrazové auto na diaľkové ovládanie oranžové

Ak máte radi výlety v teréne a predovšetkým autá, toto diaľkové vozidlo je pre vás. Ideálne pre climbing alebo dokonca jazdu v piesku. Kaskadérske vozidlo, ktoré zvládne každú výzvu. Zábavu je dokonca možné preniesť aj na rampy. Diaľkovo ovládané vozidlo ovplyvní správny rozvoj zručností, ako je riadenie autíčka u dieťaťa, ako aj posilnenie koncentrácie a rozvoj manuálnych zručností.

Veľké nafukovacie kolesá a tlmiče sú len niektoré z výhod tohto produktu. Vďaka nim má auto úžasný odraz! Široký rázvor zaisťuje vysokú priľnavosť auta k rôznym typom povrchu a znižuje pravdepodobnosť prevrátenia auta počas hry. Veľké tlmiče vám umožnia dostať sa cez ťažké prekážky, s ktorými sa stretávate nielen na ceste. V prednej časti auta sú svetlá, ktoré osvetlia aj tie najtemnejšie uličky. Veľkou výhodou je, že auto má otáčanie o 360 stupňov. Pri jazde rovno vpred plnou rýchlosťou môže dôjsť k náhlemu odbočeniu, ktoré spôsobí, že sa auto roztočí. Táto hra zabaví naše deti na dlhé hodiny a užije si veľa zábavy


Diaľkový ovládač prijíma frekvenciu 2,4 G, ktorá znižuje akékoľvek rušenie počas hry. Je vybavený joystickom, ktorý má mnoho možností smeru jazdy.

Rozmery auta:
21 cm x 24 cm x 11 cm

Veľkosť balíka:
31 cm x 20 cm x 31 cm

Auto má 9,6 V batérie a ďalšiu 9 V, ktoré sú súčasťou sady. Hračka je určená pre deti od 8 rokov. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuli s priehľadným obalom, vďaka čomu je ideálna ako darček.


Dodatočné parametre

Kategória: RC Autá
Dĺžka v cm: 30
Výška v cm: 40
Šírka produktu v cm: 40
Hmotnosť v g: 8000

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: