Penový koberec Klasik 16 hrubý

Kód: 201771/MIX 201771/MIX2 Zvoľte variant
Značka: ToyFM
€44,90
Objednané Objednané Zvoľte variant
Variant

Penový koberec Klasik 16 hrubý obsahuje 16 dielkov s hrúbkou 16 mm. Jeden dielik má rozmer 32 x 32 cm a celkový rozmer 114 x 114 cm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Penový koberec Klasik 16 hrubý (16 mm hrúbka) je vhodný pre detičky, ktoré už objavujú svet, hrajú sa a lezú. Rodičia majú istotu, že detičky sú v bezpečí, na teplom povrchu, pretože majú tepelno-izolačné vlastnosti. Zložená sada je esteticky zaujímavá a pohodlná. Penové puzzle a ich povrch nefarbia, pri zašpinení stačí jednoducho utrieť vlhkou handričkou a sú ľahké. Môžete ich jednoducho premiestniť kamkoľvek.

Táto sada obsahuje 16 dielikov s rozmermi 32 cm x 32 cm. 

Hrúbka každého dielika z danej sady je 16 mm a jeho celkový priemer je 114 x 114  cm.  

Poskladaním dielov na podložke vznikajú zaujímavé obrazce tvoriace farebnú podlahu. Vzhľadom k svojim vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam je penový koberec určený k izolácii medzi chladným podkladom a povrchom tela. Vďaka jeho skvelým vlastnostiam má penové puzzle značné množstvo variantov na použitie - v interiéroch aj exteriéroch. Penová podložka je základným stavebným elementom podlahy relaxačných kútikov, hracích kútikov a taktiež aj športovej podlahy.

Materiál je vyrobený v EÚ a je zdravotne nezávadný.

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie podložky
Záruka: 2 roky