Penový koberec Klasik 20 hrubý

Kód: 201795MIX 201795MIX2 Zvoľte variant
Značka: ToyFM
€51,90
Objednané Objednané Zvoľte variant
Variant

Penový koberec Klasik 20 hrubý obsahuje 20 dielov o rozmere 32 x 32 cm a hrúbkou až 16 mm. Celkový rozmer rozloženého koberca je  143 x 114 cm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Penový koberec Klasik 20 hrubý (16 mm hrúbka) je vhodný pre detičky, ktoré už objavujú svet, hrajú sa a lezú. Rodičia majú istotu, že detičky sú v bezpečí, na teplom povrchu, pretože majú termo-izolačné vlastnosti, Táto sada sa hodí do každej dievčenskej aj chlapčenskej izbičky, prípade aj do obývačky. Penové puzzle nefarbia, jednoducho sa umývajú a sú ľahké. Môžete ich jednoducho premiestniť kamkoľvek.

Táto sada obsahuje 20 dielikov s rozmermi 32 cm x 32 cm. 

Hrúbka každého dielika z danej sady je 16 mm a jeho celkový priemer je 143 x 114 cm. 

Materiál je vyrobený v EÚ a je zdravotne nezávadný.

Poskladaním dielov na podložke vznikajú zaujímavé obrazce tvoriace farebnú podlahu. Vzhľadom k svojim vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam je penový koberec určený k izolácii medzi chladným podkladom a povrchom tela. Vďaka jeho skvelým vlastnostiam má penové puzzle značné množstvo variantov na použitie - v interiéroch aj exteriéroch. Penová podložka je základným stavebným elementom podlahy relaxačných kútikov, hracích kútikov a taktiež aj športovej podlahy.

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie podložky
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 16 mm