Penový Lotosgram

Kód: 200323
Značka: ToyFM
€2,50
Skladom (2 ks)

Penový Lotosgram je hlavolam a je to zábavno-vzdelávacia hračka. Napomáha s rozvoju logického myslenia, logiky, pozornosti, tvorivej predstavivosti, zrakovému vnímaniu i manuálnych zručností. Hrúbka tangramu je 8 mm o veľkosti 15 cm x 18 cm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Penový Lotosgram je hlavolam, ktorý je známi už stovky až tisíce rokov. Všetky hry zo série tangramov majú jednu spoločnú vlasnosť - ich základom je malý geometrický obrazec, ktorý je rozdelený na niekoľko rôznych dielov. Kombinovaním a skladaním týchto dielikov môže dieťa vytvárať veľa nových obrazcov - zvieratá, postavy, domy a iné objekty.  

Prostredníctvom týchto obrázkov môžete dieťa postupne zoznamovať s pojmami ako páry, symetria a pod. Vďaka tomu môžete dieťa učiť počítať, zoznamovať ho s geometrickými obrazcami, pripravovať ho na písanie (obkresľováním figúrok alebo planžiet), rozvíjať pamäť a pozornosť.

Hry môžete tiež používať pri hodinách logiky, matematiky či geometrie v materských školách, na prvom stupni základných škôl alebo doma. Každá hra z tejto série je multifunkčná a smeruje dieťa k rozvoju intelektu a kreativity.

Penový hlavolam nepúšťa farby, ľahko sa omýva mydlovou vodou, nepremokne, je ľahký.

Materiál je vyrobený v EÚ.

Pre deti od 3 rokov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori edukačné a vzdelávacie hračky
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 8 mm
Materiál: PE Foam
HrĂşbka: 8 mm
Materiál: PE Foam

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: