Policajné auto Rescue 1:20 na betérie so zvukom

Kód: LN6984-UNIW
Značka: LEAN
€13,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)
Policajné auto bolo navrhnuté pre všetkých mladých fanúšikov polície a orgánov činných v trestnom konaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Policajné auto Rescue 1:20 na betérie so zvukom a svetelnými efektami

Policajné auto bolo navrhnuté pre všetkých mladých fanúšikov polície a orgánov činných v trestnom konaní. Pravdepodobne nájde uplatnenie u budúceho malého policajta. Vďaka autu sa bude môcť cítiť ako skutočný profesionál.

Produkt bol vyrobený v mierke 1:20, čo umožňovalo veľmi presné zobrazenie charakteristických prvkov. Klasická čierna v kombinácii s policajnými nápismi spôsobuje, že sa dieťa cíti ako malý policajt. Auto má typický športový dizajn. Predné a bočné okná sú tónované, čo dodáva tajomnosti, vo vnútri je niečo neznáme. Auto má trecí pohon, stačí ho stlačiť, potiahnuť dozadu, pustiť a sledovať, ako ide dopredu. Na streche policajného auta sú tri tlačidlá, stlačením každého z nich sa aktivuje iný zvuk. Keď vyrazíte do akcie, budete počuť sirénu a nik vám už nebude stáť v ceste. Každý z týchto zvukov je sprevádzaný svetelnými efektmi, t.j. blikajúcimi červeno-modrými svetlami.


Rozmery auta
20 cm x 8 cm x 9 cm

Veľkosť balenia:
24 cm x 11 cm x 16 cmHračka je napájaná 3 batériami AG13 / LR44, ktoré sú súčasťou sady. Autíčko je zabalené v estetickom boxe s otvoreným oknom, má certifikát CE potvrdzujúci bezpečnosť používania hračky. Policajné auto je určené pre deti staršie ako 3 roky.


Dodatočné parametre

Kategória: Autá
Dĺžka v cm: 15
Výška v cm: 30
Šírka produktu v cm: 20
Hmotnosť v g: 1500

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: