RC Auto na diaľkové ovládanie CRAWLER PICK-UP 6x6 2,4 GHz

Kód: KX6412 KX9996 Zvoľte variant
Značka: KX
€42,80
2-10 dní 2-10 dní Zvoľte variant
Variant

Terénne auto, ktoré sa nebojí žiadnych prekážok. Vozidlo na 6 obrovských gumových kolesách so širokým dezénom zaisťujúcim trakciu aj v zložitých podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolesá sú namontované na 3 amortizovaných nápravách. Vďaka výkonným kovovým pružinám je auto odolné voči nárazom a pripravené prekonať množstvo prekážok. Ako sa na terénne auto patrí, ľahko stúpa do kopcov. Pohon všetkých kolies, dobrá priľnavosť gumových pneumatík, amortizované nápravy kolies - toto auto je určené na prekonávanie náročného terénu!

Nebojí sa prekážok a dokonca ani prevrátenia! Vozidlo je vyrobené z odolných materiálov, navyše zabezpečených nárazníkmi. Auto nemá žiadne ostré hrany - je vhodné pre deti staršie ako 8 rokov.

Vozidlo so zabudovanou batériou, ktorá umožňuje 15-18 minút nepretržitej jazdy. Vozidlo môžete nabíjať pomocou priloženého USB kábla. Kábel má LED, ktorá po nabití batérie zhasne.

Vozidlo je riadené „strelným“ diaľkovým ovládaním s bočným volantom. Veľmi intuitívne ovládanie v kombinácii s veľkými stabilnými pneumatikami zaisťuje príjemnú a plynulú jazdu.

Rozmery balenia: 51cm x 22cm x 21cm

Rozmery vozidla: 35,5 cm x 17 cm x 14 cm (s výškou „batožiny“: 19 cm)

Špecifikácie: 

  • terénne vozidlo Crawler 
  • diaľkové ovládanie 2,4 GHz 
  • USB nabíjačka 
  • batéria: 600 mAh, 4,8 V 
  • doba nabíjania: 3-4 hod
  • doba jazdy: 15 min. 

Dodatočné parametre

Kategória: RC Autá
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: