Sanitka Ambulancia so špeciálnymi efektami 1:48

Kód: LN3546-UNIW
Značka: LEAN
€11,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)
Biela sanitka je spojená s červenými detailmi, nápismi „112“ a symbolmi charakteristickými pre záchranné zložky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sanitka Ambulancia so špeciálnymi efektmi

Prezentovaná sanitka bola navrhnutá v mierke 1:48 a má mnoho funkcií - vrátane otváracích dverí, ktoré vám umožnia nahliadnuť dovnútra vozidla, a odtiahnutia pohonu. Realistický dizajn v duete so zvukmi podobnými sirénam a blikajúcim modrým a červeným svetlám z neho robí hračku, ktorá by nemala chýbať v žiadnej zbierke fanúšikov rôznych vozidiel.

Kabína vodiča je vyrobená z kovu, vďaka čomu je odolná voči kolíziám s inými autami. Zvyšok vozidla je vyrobený z odolného plastu, vďaka ktorému je hračka veľmi ľahká. Interiér kabíny aj záchrannej sekcie je plne vybavený - volant, sedadlá a palubnú dosku vidíte na prvý pohľad. V prednej časti vozidla sú svetlá - červené a modré, ktoré striedavo blikajú po stlačení tlačidla na streche, sprevádzané zvukom poplašnej sirény. Sanitka je namontovaná na otáčajúcich sa, pogumovaných kolesách s odtiahnutím - aby auto začalo jazdiť, stačí na neho ľahko zatlačiť a potiahnuť dozadu.

Konštrukcia zohľadňovala najdôležitejšie prvky vozidla, ktoré boli skombinované s veľmi bezpečnou povrchovou úpravou. Hračka je určená pre deti od 3 rokov. Sanitka je napájaná 3 kusmi 1,5 V batérií AG 3 / LR41, ktoré sú v nej umiestnené. Ambulancia má certifikát CE a vyhovuje norme EN 71. Zabalená je v estetickom modrom a tmavomodrom boxe s priehľadným puzdrom. Auto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, aby bola zaistená bezpečnosť a hygiena pri hre, malo by byť umývané čistou, vlhkou handričkou.

Rozmery sanitky:
- 17 cm x 5,5 cm x 8 cm.


Dodatočné parametre

Kategória: Autá
Dĺžka v cm: 10
Výška v cm: 25
Šírka produktu v cm: 15
Hmotnosť v g: 625

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: