Skateboardy

Skateboardy, longboardy, pennyboardy či waveboardy už roky nestráca na popularite. Najmä deti majú radi tento druh zábavy, keď vidia svojich starších kamarátov predvádzať rôzne kúsky na skate.

Aký druh skateboardu je pre dieťa vhodný?
 
Klasický skateboard nie je pre dieťa vhodným športovým vybavením, pretože je príliš veľký a príliš ťažký. To neznamená, že pre mladšie deti neexistujú presne im prispôsobené skateboardy.
 
V predaji sú zahrnuté skateboardy pre mladých amatérov skateboardingu. Jedná sa o skateboardy. , ktoré sú tvarované, vyrobené z ľahšieho materiálu a pripevnené na veľkých, mäkkých kolieskach, ktoré absorbujú nárazy a absorbujú vibrácie - nezaťažujú nohy a kĺby dieťaťa. Namiesto protišmykovej vrstvy (akú nájdete napríklad v klasických skateboardoch) majú protišmykové jazýčky.
 
Typ ložísk zodpovedných za vývoj rýchlosti je zvolený tak, aby vyvinutá rýchlosť neohrozovala bezpečnosť dieťaťa. Jedným slovom, skateboardy pre deti sú perfektnou výbavou pre začiatočníkov - naučiť sa techniku ​​korčuľovania, zvládanie rovnováhy, rozvoj koordinácie a bezpečné korčuľovanie.
 
V predaji sú zahrnuté aj longboardy pre deti podlhovastého tvaru určené na jazdu a dlhšie výlety. Samozrejme sú navrhnuté tak, aby ich mohli používať aj úplný začiatočníci.
 
Skateboard pre dievčatá a chlapcov - aký je rozdiel?
 
Rozdiel medzi dievčenským a chlapčenským skateboardom sú farby a grafika dosky. Skateboardy pre chlapcov majú zvyčajne chlapčenské grafické motívy, dievčatá - venované malým ženám. Každá športová hračka, ktorá podporuje fyzickú aktivitu, je pre dieťa dobrá (pokiaľ je určená pre dieťa a kúpená u spoľahlivého predajcu).
 
V našom online obchode sme sa postarali o to, aby boli hračkárske skateboardy tej najlepšej kvality. Ak hľadáte skateboard pre dieťa - ste na správnom mieste. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie