ToyFM Penové puzzle - koberec MAXI EVA 12 Čísla

Kód: 5318/MIX 5318/CIE Zvoľte variant
Tip
Značka: ToyFM
€42,90 –25 %
ToyFM Penové puzzle koberec MAXI EVA 12 Čísla (4)
€42,90 –25 % €32
2 - 14 dní (> 5 ks) 2 - 14 dní (> 5 ks) Zvoľte variant
Variant
 
Penový koberec 12 dielikov - číslice od 0 do 10, jeden diel pre vytváranie čísel v digitálnej podobe a znamienka "+", "-" a "=". 

Detailné informácie

Podrobný popis

Penový koberec má rozmer 90 x 120 cm a je vyrobený z EVA peny s vrúbkovaným povrchom z oboch strán. Multifunkčný penové puzzle Maxi Čísla otvoria pre vaše dieťa nový svet. Zaujímavé tvary zrazu dostávajú význam, ktorý dieťa vstrebe v tom najlepšom veku. Postupne príde na to, čo je "+", "-", "=" a objaví kúzlo sčítania a odčítania. Takýmto hravým a príjemným spôsobom sa pripraví na školu.

Čísla sa môžu tiež zostavovať do podoby "skákajúceho panáka" a to už je zábava pre viac kamarátov alebo celú rodinu. Táto hračka má viac možností vďaka obsahu čísel od 0 do 10 pre správnu predstavu o číselnej rade. 

Čísla v kombinácii s penovým kobercom MAXI urobia z podlahy pútavú a komfortnú hraciu plochu s množstvom zábavy, ktorá rozvíja a tiež učí.

Penová podložka nepúšťa farby, ľahko sa umýva mydlovou vodou, nepremokne a je ľahká. Môžete ju ľahko rozložiť a premiestniť kamkoľvek chcete.

Český výrobok.

Materiál je zdravotne nezávadný.

Určené pre deti od 3 rokov.

Pôvod: Česko

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie podložky a penové puzzle
Záruka: 2 roky
Hrúbka: 10 mm
Počet dielikov: 12 ks + znamienka
Pôvod: Česko
Rozmer: 90 x 120 cm