Truck set Smetiarske auto na diaľkové ovládanie 1:30 27 MHz

Kód: LN9084-UNIW
Značka: LEAN
€23,90
Skladom do 5 dní (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Truck set Smetiarske auto na diaľkové ovládanie 1:30 27 MHz

Smetiarske auto pripomína skutočný náprotivok, ktorý jazdí po cestách. Dieťa môže počas hry sledovať vzhľad, vlastnosti a štruktúru vozidla. Hra môže pozitívne ovplyvniť predstavivosť a kreativitu dieťaťa. Táto hračka je realistickým modelom smetiarskeho auta

Diaľkovo ovládané smetiarske vozidlo pre deti je postavené na protektorovaných kolesách. Táto hračka je realistickým modelom smetiarskeho auta. Zelený odpadkový kôš s bielou kabínou sú zdobené bielymi detailmi a charakteristickými nálepkami. Diaľkový ovládač má frekvenciu 27 MHz, ovládanie je veľmi jednoduché a intutívne. S jeho pomocou ho môže vodič nákladného vozidla riadiť a meniť smer jazdy dopredu / dozadu a doprava / doľava. Keď sa pohnete dopredu, na kabíne sa rozsvietia modré diódy LED. Výhodou je tiež možnosť otvorenia zadných dvierok kontajnera, kam si vaše dieťa môže schovať svoje malé hračky.

Balenie obsahuje:
- smetiarske auto
- diaľkové ovládanie
- Batéria 3,7 V 500 mAh
- USB kábel


Rozmery smetiarskeho auta: 20 cm x 8 cm x 10 cm

Rozmery ovládača: 10,5 cm x 7 cm x 5 cm

Rozmery obalu hračky: 34,5 cm x 12 cm x 15 cm
Smetiarske auto poháňa batéria 3,7 V / 500 mAh, ktorá je súčasťou sady. Na diaľkové ovládanie použite 2 batérie „AA“ 1,5 V (nie sú súčasťou balenia). Hračka je určená pre deti od 6 rokov. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v krabici s priehľadným obalom, vďaka čomu je ideálna ako darček.


Dodatočné parametre

Kategória: RC Stroje
Upozornenie!: Nevhodné pre deti do 6 rokov
Kategória: Unisex
Vek: 6+
Dĺžka v cm: 35
Výška v cm: 15
Šírka produktu v cm: 12
Hmotnosť v g: 1050

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: