Vianočný prírodný stromček Borovica - sosna 220 cm + stojan

Kód: 4993
Novinka
€55,80
Do týždňa (> 5 ks)

Vianočný stromček so stojanom vyzerá ako prírodná borovica - sosna. Výška vianočného stromčeka je až 250 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vianočný stromček vyzerá ako pravá, prírodná zimná borovica - sosna. Ihličie je vyrobené tak, aby sa zabránilo náhodnému bodnutiu - nie sú tvrdé, ale zároveň zostávajú tuhé. Zelené vetvičky sú husto umiestnené, vďaka čomu vyzerá vianočný stromček veľmi esteticky. Vianočný stromček má modulárnu štruktúru, čo mu dáva ďalšie dve výhody:

  • rozložený vianočný stromček sa dá pohodlnejšie uložiť
  • po zložení iba krajných častí, bez strednej, získame nízky a široko rozšírený vianočný stromček, perfektný ako jemnejšia dekorácia či menší stromček 

Moderný vianočný stromček nielenže vyzerá krásne, ale je aj praktický. Umiestnením na stabilný stojan stojí pevne na zemi, dá sa ľahko premiestniť do rôznych kútov nášho bytu. Vetvičky sú tuhé a dobre zasadené, pod váhou vianočných ozdôb sa nebudú ohýbať. Zároveň sa dajú ľahko „prestaviť“, aby sa zvýšila hustota vetvičiek na požadovanom mieste.

Každý rok je čoraz viac ľudí presvedčených o umelom vianočnom stromčeku. Môže za to túžba zachrániť život vianočného stromčeka, ktorý sa po splnení svojej úlohy zvyčajne vyhodí, ako aj konať v duchu myšlienky menej odpadu. Umelý vianočný stromček možno bez problémov používať niekoľko rokov, pričom slúži mnohým generáciám.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianočné stromčeky a dekorácie
Záruka: 2 roky