Viga Toys Senzorická manipulačná tabuľa Krokodíl

Kód: 50346
Značka: VIGA TOYS
€189,90
2-10 dní (5 ks)

Vzdelávací krokodíl s množstvom rozvojových hier a aktivít pre Vaše dieťa. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Krokodíl je rozdelený do štyroch hracích aktivít. Navyše u dieťaťa sa rozvíja koncentrácia, nezávislosť, organizácia času, trénuje pamäť, logické myslenie, pohyblivosť rúk a prstov. 

Prvým prvkom je krokodília hlava. Tu dieťa nájde labyrinty, cez ktoré môže viesť umiestnené prvky, precvičovať pohyblivosť rúk a prstov. Ďalej tu nájdeme prevody, ktoré uvedú oči nášho krokodíla do pohybu! Kolesá sa dajú voľne pohybovať a hľadajú sa nové možnosti umiestnenia.

Druhý herný plán obsahuje kruhové bludisko. Vo vnútri bludiska je kovová guľa. Úlohou dieťaťa je otočiť kolieskom, aby sa lopta dostala do správneho bodu. Dieťa sa bude nielen skvele baviť, ale bude trénovať aj svoju koncentráciu, pozornosť a analytické i logické myslenie.

Tretia doska obsahuje hudobný panel s farebnými činelami, ktoré sú skvelé ako prvý nástroj pre batoľa, a vrúbkovanú dosku, ktorá vydáva zvuky aj trením drevenou palicou. Na tretej doske je tiež bezpečné zrkadlo.

Ďalšia hracia plocha je vybavená senzačným magnetickým labyrintom s dvoma palicami na pohyb guľôčok. Vďaka tomu, že náš krokodíl má 2 magnetické tyčinky, môže dieťa precvičovať použitie oboch rúk naraz alebo sa hrať s kamarátom. Vedľa každého bodu sú navyše čísla, vďaka ktorým si dieťa začne pamätať a osvojovať čísla a ich poradie. Celá štvrtá tabuľa precvičuje pamäť, koncentráciu, vizuálne vnímanie, samostatnosť a organizáciu času.

Posledným prvkom je chvost s tromi rôznymi 3D bludiskami. Možnosť manipulácie s kockami a korálkami a ich prevedenie kovovými, farebnými tyčami zaujme každé dieťa, ktoré si tu tiež bude môcť precvičiť pohyby ručičiek. 

Vek: od 18 mesiacov
Pohlavie: chlapec / dievča
Materiál:  drevo
Rozmery produktu: 174,5 x 60 cm
Rozmery balenia:  91 x 32 x 10 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori edukačné a vzdelávacie hračky
Záruka: 2 roky
Vek: 18 m+
Výrobca: Viga Toys
Rozvoj: psychomotorický, kognitívny,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: