Viga Toys Senzorická manipulačná tabuľa MACKO

Kód: 50471
Značka: VIGA TOYS
€68,90
2-10 dní (4 ks)

Senzorická manipulačná doska Medvedík pre deti od renomovaného výrobcu hračiek Viga Toys.

Detailné informácie

Podrobný popis

Senzorická manipulačná doska MACKO od spoločnosti Viga je jednou z popredných hračiek, ktorá umožní vášmu dieťaťu vstúpiť do sveta zaujímavých a tvorivých hier. Táto veľká drevená doska ponúka niekoľko druhov aktivít:

1. Dieťa precvičuje pohyblivosť prstov príslušným otáčaním skrutiek.  

2. Zrkadlo - to je hádanka pre každé dieťa - je tu niekto na druhej strane? ... ale počkaj ... to som ja! Zaujíma ich vlastný vzhľad, farba očí a tvar nosa ... nájdu podobnosti s mamou a otcom. Zrkadlo je pre deti úplne bezpečné.

3.Bludisko - veďte loptu od trojuholníka ku kruhu…. Dieťa usmerňuje loptu otáčaním labyrintového kolieska - vedie ho labyrintom, pričom si precvičuje manuálne zručnosti a koordináciu ruka-oko.

4.Ozubené kolesá, ktoré si dieťa môže ľubovoľne zostaviť, podporia tvorivosť pri hľadaní ďalších možností ich nastavenia. Je to skvelá príležitosť na zlepšenie manuálnej zručnosti a koordinácie očí a rúk.

Celý je vyrobený z lakovaného dreva, natretý farbami bezpečnými pre deti v živých farbách, ktoré uspokoja každého používateľa a urobia veľa zábavy. Hračka bola navrhnutá na podporu motorického vývinu dieťaťa. Odporúčaná multifunkčná hračka do materských škôl alebo do detských izbičiek. 

 

Vek: od 18 mesiacov
Pohlavie:  chlapec / dievča
Materiál drevo/viacfarebné farby (netoxické nátery) 
Rozmery produktu:  91 x 32 x 6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Montessori edukačné a vzdelávacie hračky
Záruka: 2 roky
Výrobca: Viga Toys
Vek: 18 m+
Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: