Vilac Drevené puzzle More krajiny vzduch

Kód: DDV8536
Novinka
Značka: Vilac
€17,90
Skladom - Externý sklad (> 5 ks)
Rozmery balenia: 21x21x4,5 cm Vek: 4+ Materiál: drevo Obsahuje 3x16 dielikov Design Michelle Carlslund

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada 3 obrázkových puzzlí v praktickej krabičke. Ilustrácie Michelle Carlslund predstavujú tri scény rôznych prírodných prostredí na súši, v mori a na oblohe. Scéna v oblakoch s veľmi krásnym pávom, orlom, sovou a ďalšími rôznymi vtákmi. Ďalšie scéna vo vlnách s veľkou veľrybou, chobotnicou, morskými koňmi a ich priateľmi rybičkami. Konečne posledný v džungli s tigrom, ktorý sa baví s krokodílom, hadom a papagájom. Puzzle podporí učenie obratnosti a pozorovanie.

Hračky Vilaca majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

 

Hlavné vlastnosti:

  • Obsahuje 3x16 dielikov
  • Design Michelle Carlslund

 

 

Cestujte s nami v naivnom a elegantnom svete dánskej ilustrátorky Michelle Carlslund, svete jemných farieb, ktorý je plný roztomilých medveďov a priateľských vtáčikov. V roku 2010, keď Michelle ešte študovala grafický dizajn, vytlačila doma svoje ilustrácie a skúsila ich predať na dizajnovom trhu, kde sa stretli s veľkým úspechom! Niekoľko obchodíkov chcelo začať predávať jej výtvory, a tak ju napadlo, že by bolo fajn začať podnikať. Michelle sa rýchlo stala uznávanou nezávislou ilustrátorkou. Dnes možno jej ekologické grafické diela zakúpiť po celom svete v dizajnových butikoch, papiernictvách a detských obchodoch. Michelle sa inšpiruje všetkým okolo nej. Jej výtvory sú nežné a poetické, štylizovaný a detinský štýl, ktorý sa perfektne prelína s hračkami firmy Vilac. „Som hranolky milujúca, časová optimistka a tvorkyňa ekologických plagátov a ilustrátorka na voľnej nohe so sídlom v dánskej Kodani,“ to by povedala ilustrátorka Michelle Carlslundová, keby sa mala popísať jednou vetou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: