Vzdelávacia hracia podložka pre deti s guličkami 5v1 PINKY LOVE

Kód: 7586 LE
Novinka
Značka: LEAN
€42,90
2 - 14 dní (5 ks)

Vzdelávacia podložka s hrazdičkou a hračkami, bočnými stenami a guľôčkami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podložka je vyrobená z veľmi príjemného materiálu, ktorý sa ľahko udržuje v čistote. Vaše batoľa v nej bude tráviť čas a rozmanitosť tvarov a farieb umožní vášmu dieťaťu správny vývoj. Je navrhnutý tak, aby ste ho mohli používať rôznymi spôsobmi - batoľa sa na ňom môže hrať, ležať na brušku alebo na chrbte, alebo aj sedieť. Súčasťou sady sú aj farebné loptičky a pokojne môžete tak vytvoriť suchý bazén. 

Podložku môžete používať až 5 rôznymi spôsobmi: podložka s hrazdičkou, samostatná podložka, podložka s bočnými stenami,  suchý bazén a podložka s bočnými stenami a hrazdičkou. 

Farebná grafika vzbudzuje u dieťaťa zvedavosť a pomáha rozvíjať zrak. Podložku je možné používať už od narodenia dieťaťa. Živé farby a vzory upútajú pozornosť toho najneposednejšieho dieťaťa. Sada obsahuje aj Hrošíka, ktorý vydáva zvuky.

Balenie obsahuje: 

  • podložka
  • dve hrázdičky
  • 30 farebných guličiek
  • 3 plyšové prívesky na zavesenie: slon, vankúš, kôň
  • vankúš v tvare croissantu, na ktorý môžete pripevniť prívesky
  • batéria napájaný hroch -

Rozmery zloženej plnej podložky: 90 cm x 69 cm x 54 cm

 

Rozmery krabice: 70 cm x 59 cm x 9,5 cm

Podložka je určená pre batoľatá hneď po narodení aj pre väčšie deti. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuli, takže je ideálnym darčekom. Hrocha napájajú dve batérie LR44 (sú súčasťou balenia).

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie podložky a penové puzzle
Záruka: 2 roky