Doprava a platba

Len u nás máte dopravu v rámci SR úplne zdarma! 

Vás, našich zákazníkov, si veľmi vážime a snažíme sa Vám vždy ponúknuť okrem kvalitného tovaru aj prvotriedne služby, preto ku každej objednávke od nás dostávate dopravu priamo k Vám úplne zadarmo.

Navyše pokiaľ Vám nezálaží na tom aká kuriérska spoločnosť Vám zásielku má doručiť, stačí si zvoliť možnosť " NAJVÝHODNEJŠIA DOPRAVA " a o nič sa starať nemusíte. My Vám zvolíme najvhodnejšiu a pre Vás najpohodlnejšiu formu dopravy.
Takáto možnosť dopravy v sebe zahŕňa doručenie priamo na Vašu adresu v časovom rozsahu od už od 24 hodín, najneskôr však do 10 dní od vyexpedovania zásielky. Doba dodania je závislá od konkrétnej objednávky, čo sa týka celkovej veľkosti a váhy zásielky. No nemusíte sa báť, že by ste museli čakať v napätí, o každom termíne odoslania a následného doručenia Vás budeme informovať.

Doprava Maly Pretekar

Platba

  • Na dobierku: platíte na mieste dodania pri prevzatí tovaru.
  • Online bankový prevod cez internetbanking: bezpečný online bankový prevod číslo účtu: 2949072587 IBAN: SK5411000000002949072587Swift: TATRSKBX. Pri platbe uveďte ako variabilný symbol platby číslo Vašej objednávky. Doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

Kamenná predajňa je zároveň aj naše miesto pre osobný odber.