FAQ - Najčastejšie otázky

Otázky a odpovede - Elektrické vozidlá

1. Ktoré kolesá na elektrických vozidlách sú lepšie? 

Určite sú lepšie penové kolesá z tvrdenej peny typu EVA, avšak umelé kolieska sú z tvrdeného plastu a navyše majú aj gumový pás, ktorý zaručuje pohodlnú  a tichú jazdu.

2. Ako mám spárovať autíčko s diaľkovým ovládaním? 

Prosím postupujte podľa nižšie uvedeného postupu: Autíčko musí byť vypnuté. Na diaľkovom ovládaní podržte 5 až 10 sekúnd tlačidlá dopredu a dozadu (súčasne), až po kým nezasvietia kontrolky na diaľkovom ovládaní, potom jednoducho autíčko zapnite. 

3. Akú nosnosť majú elektrické autá a motorky? 

Pri každom produkte nájdete v popise produktu maximálnu nosnosť konkrétneho modelu auta alebo motorky.

4. Ak chcem dostať produkt už poskladaný, čo môžem preto urobiť? 

Samozrejme vieme Vám doručiť už poskladaný model auta, motorky, šľapacej káry - pri tejto službe si účtujeme poplatok 15 € - pretože v tomto prípade je náročnejšia doprava. 

 Otázky a odpovede - Doprava, Platba 

1. Platba prevodom je bezpečná?

Nemusíte sa ničoho báť - sme firma, ktorá má okrem internetového obchodu aj kamennú predajňu (Liesek 670, 027 12 Liesek). Pozrite si aj naše recenzie. 

2. Aké formy dopravy ponúkate? 

Objednávky odosielame spoločnosťou Zásielkovňa a Slovenská pošta (Balík na adresu, Balík na poštu, Výdajné miesto Zásielkovňa, Expres kuriér na adresu, Expres kuriér na poštu a kuriér GLS) a máte možnosť aj osobného odberu v našej predajni. 

3. Ako môžem uhradiť tovar? 

Ponúkame spôsoby platby cez bankový prevod (po ukončení objednávky sa Vám zobrazí aj QR kód) alebo na dobierku, ktorá je u nás spoplatnená 1 €. Ak si zvolíte osobný odber v našej predajni je tu možnosť platby v hotovosti alebo kartou.

Otázky a odpovede - Iné  

1. Ak chcem autíčko venovať, viete spolu s tovarom doručiť venovanie poprípade vytvoriť darčekové balenie? 

Áno samozrejme, veľmi radi sa budeme podieľať na takomto prekvapení. V prípade záujmu o túto službu nás stačí kontaktovať akoukoľvek formou.