Elektrické štvorkolky

1 položiek celkom
montáž elektrického auta
€25 –40 %
Montáž
Skladom
MONTAZ

Nestrácajte čas s montážou u Vás doma, nechajte to na nás! Kompletná montáž elektrického autíčka, motorky či káry.

Pôvodne: €25  (–40 %)
€15
Detail

Hľadáte elektrickú štvorkolku pre svoje dieťa? Sme jedným z najväčších dovozcov batériových vozidiel v Európe. Našim klientom ponúkame široký výber solídnych, krásne prezentovaných a predovšetkým bezpečných štvorkoliek, ktoré zaručujú fantastickú zábavu.
 
Každá detská štvorkolka má bohaté vybavenie, množstvo zaujímavých funkcií a rozmerov zabezpečujúcich pohodlie pri používaní vozidla. Pozrite sa, prečo by ste si mali zvoliť naše štvorkolky!

Štvorkolky pre deti - ideálny darček! 

Detské elektrické štvorkolky sú skvelým darčekom. Prečo? Takmer každé dieťa sníva o vlastnom „dospeláckom“ vozidle, ktoré bude môcť ovládať samo. A pretože každé auto s batériou, ktoré navrhujeme, sa podobá skutočnému autu, takýto darček sa stáva jedinečným a dáva mladým veľa zábavy.

Batériové štvorkolky sú skvelým darčekom pre deti, ktoré majú radi aktívnu hru, majú záujem o motorky, štvorkolky či autá , cenia si originálne veci a poskytujú im nezabudnuteľné zážitky. Hľadáte nápad na narodeninový, vianočný alebo možno spoločenský darček? Elektrickú štvorkolku bude vaše dieťa bude milovať!

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre štvorkolku? 

Vozidlá poháňané batériou sú skvelým úvodom do budúcej jazdy skutočným autom alebo motocyklom. Vďaka tejto hre získa vaše dieťa základné vodičské schopnosti a naučí sa pravidlá správneho správania sa na ceste.

Quad pre detskú batériu - je to bezpečné?

Elektrické vozidlá určené pre deti sú riešením, ktoré zaručuje najvyššiu úroveň bezpečnosti. Ak však chcete mať úplnú kontrolu nad detským vozidlom, môžete si zvoliť model s diaľkovým ovládaním. Tieto typy vozidiel sú tiež vybavené funkciami pomalého štartu a bezpečnostným tlačidlom STOP. Vďaka tomu sa eliminuje riziko príliš rýchleho štartu. A v takej nevyhnutnej situácii - je možné vozidlo okamžite zastaviť.

Medzi ďalšie prvky, ktoré ovplyvňujú bezpečnosť a pohodlie používania našich štvorkoliek na batériu, patria päťstupňové bezpečnostné pásy, optimálne rozmery zabezpečujúce voľný pohyb pre malého vodiča, pevné tlmiče a kolesá EVA.

Pozrite sa na našu ponuku a vyberte si vysnívaný darček pre svoje dieťa! Zo skúsenosti vieme, že deti budú milovať zábavu a jazdu na elektrických štvorkolkách. Bude to pre nich nezabudnuteľný zážitok.