Kolobežky

6 položiek celkom
Kolobežka H7 01
Kolobežka H7
Vypredané
4046/ZEL

Skvelá kolobežka, ktorú jednoducho zložíte a rozložíte a jej nosnosť je až do 100 kg. 

 
€39
H8 green 01
ZADARMOZADARMO
Skladacia kolobežka Scooter H8
Doprava zadarmo
Objednané
H8/ZEL

Skvelá kolobežka s nosnosťou až do 100 kg v krásnych farbách s velkými gumovými kolieskami. 

 
€42,90
Kolobežka Scooter H6 malypretekar 01
Skladacia kolobežka Scooter H6
Objednané
H6/ZEL

Športu zdar s našou kolobežkou s nosnosťou do 100 kg, ktorú jednoducho zložíte a rozložíte. 

 
€44
Detská kolobežka do 50 kg malypretekar svietiacce kolesá hrača hračkárstvo detské potreby (31)
Kolobežka HANIČKA H1
1 - 4 týždne
1328/ZEL

Balančná detská kolobežka s gumenými kolesami a LED diódami zaručuje rozvoj rovnováhy Vašich detí. Maximálne zaťaženie: do 50 kg. Vhodná od 3 rokov. 

 
€34,90
Kolobežka Balance H2 modrá ružová čierna zelená do 50 kg malypretekar liesek hračkarstvo hracky športové potreby kolobežka pre dieťa (2)
Kolobežka BALANCE H2
1 - 4 týždne
RGH2/MOD

Trojkolesová kolobežka so svietiacimi kolesami LED má úžasné jazdné schopnosti, pretože smer jazdy určuje naklonenie tela jazdca. Maximálne zaťaženie je až do 50 kg. Vhodné pre...

 
€38
Kolobežka Scooter H3 3v1 malypretekar liesek pre deti športové potreby šport a oddych darček hrackaren hrackarstvo 001
€45 –26 %
Detská kolobežka Lienka H3 4v1
Tip
Momentálne nedostupné
RGH3/MOD

Trojkolesová kolobežka sa prispôsobí všetkým potrebám dieťaťa, ale i rodičov. Navyše kolobežku zdobí krásna lienka, ktorá slúži ako košík a pri jazde svietia všetky tri kolesá...

Pôvodne: €45  (–26 %)
€33

Kolobežky! To je záruka pohybu, radosti a učenia sa dieťaťa! Rovnako ako každé dvojkolesové vozidlo, aj kolobežky podporujú učeniu sa k rovnováhe. Správnym vyvážením tela pomáha malému vodičovi a malej pretekárke zostať na úzkej ploche, aby mohli rýchlo a efektívne dosiahnuť svoj cieľ. Ako formu zábavy si deti a dospelí vyberajú na pohybovú aktivitu s kolobežkou v parku, na ulici, na peších uliciach a na námestiach. Kolobežky sú zamerané na pohyb od útleho veku, trávenie voľného času vonku a rozvoj všetkých svalových skupín.

Objavovanie sveta na dvoch kolesách..
Kolobežky, ktoré ponúkame, sú bezpečné a odolné. Sú určené pre malých pretekárov a pretekárky, ktorí sa chcú rýchlo presunúť z miesta na miesto. Pocit nezávislosti pod dohľadom dospelých je náhradou slobody, ktorú deti milujú. Kolobežka je tiež skvelá hračka na darček, ale aj hračka pre materské školy najmä pre tie, ktoré majú vlastný dvor a zameriavajú sa na aktívny pohyb detí. 

Bicykle sú veľmi často prvým vozidlom outdoorovou aktivitou dieťaťa. Pred kúpou detského bicykla sa však oplatí myslieť na kolobežku. Špeciálne kolobežky pre deti sú medzi rodičmi čoraz populárnejšie. Prečo? Jazda na kolobežke sa zdá byť iba jednoduchou činnosťou. V skutočnosti to vyžaduje, aby dieťa bolo schopné udržiavať rovnováhu. Dieťa od dvoch rokov môže zvládnuť klasickú kolobežku.

Avšak pre deti, ktoré sa práve naučili chodiť, však boli vytvorené špeciálne trojkolesové kolobežky. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali investovať do tohto typu vozidla pre batoľa. Najskôr detská kolobežka dá vášmu drobcovi skvelý tréning rovnováhy. Po druhé, rozvoj motorických schopností a správny vývoj svalov. Trojkolesové kolobežky zasa zlepšujú koordináciu a sú skvelým tréningom pred kúpou klasického bicykla.

Náš obchod ponúka klasické kolobežky pre staršie deti aj trojkolesové modely pre najmenšie deti. Máme farebné kolobežky s vašimi obľúbenými rozprávkovými postavičkami, ako sú Marvel alebo Disney. Dvojkolesové modely sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, vďaka ktorým si ľahko vyberiete ten pravý pre vaše dieťa. Ďalej ponúkame kvalitné skladacie kolobežky, určené na rekreačné jazdenie pre deti i dospelých, ako aj kaskadérske skútre - free style kolobežky. Pre najmenších bude perfektný trojkolesový skúter s ľahkou a stabilnou konštrukciou, s protišmykovou plošinou. Tento typ modelu môže byť skvelým darčekom k prvým narodeninám dieťaťa. Pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa rovnováhu a motorickú koordináciu a povzbudí ho k aktivite. Bude to skvelý úvod do učenia, napríklad na bežeckom bicykli.