Elektrické motorky

44 položiek celkom
Elektrická motorka APRILIA A007 detská elektrická motorka pre deti malypretekar motorka pre deti na batériu (8)
€199

Aprillia A007 svojím vzhľadom pripomína každým svojím detailom skutočnú motorku. Určite oceníte konštrukčné prvky, vďaka ktorým je vodidlo veľmi realistické. Rozmery: 108...

1451/CER
Elektrická motorka BAYO malypretekar
€66

Bestseller medzi motorkami. Jemné modré detaily svetiel a praktický kufrík len zvyšujú jej výnimočnosť. Nosnosť až do 25 kg. 

1777LE/CER
MP Elektrická motorka BIG M3 červená, 2x35W RG099 01
€105

Veľká trojkolesová motorka s praktickým kufríkom, ktorá má aj bezpečné operadlá. Rozmery motorky: 115 cm x 52 cm x 74 cm (d x š x v ). Dostupná v rôznych farbách.

RGBIGM3/CER
Elektrická motorka Bike Cross malypretekar
€105

Off-road model motorky Bike Cross s nosnosťou do 30 kg. Rozmery motorky  111 cm x 70 cm x 50 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

PA.TR1403/ZEL
Elektrická motorka BMW K1300S malypretekar 01
€185

Licenčná motorka BMW v športovom dizajne a má veľmi pohodlné jazdné vlastnosti. Motorka je až do 30 kg! 

2444/CER
Elektrická motorka BMW R1200 Polícia
€232

Nádherné spojenie značky BMW a silnej autority polície. Tento model je určený pre budúcich členov policajného zboru. Má všetko, čo potrebuje správny policajt - majáky, veľké...

266/BIE
Elektrická motorka BMW S1000 RR BIG malypretekar 01
€199

Licenčná športová motorka s pomocnými kolieskami pre náročných jazdcov! Nosnosť až do 30 kg!  

JT528
Elektrická motorka BMW S1000 RR MINI
€63

Licenciovaný model BMW je kópiou skutočného modelu. Kto má rád silné stroje, je to to pravé!  Sedadlo má z eko-kože a maximálne zaťaženie do 20 kg. Rozmery: 67 cm x 36...

PA.JT5188CER
Elektrická motorka Cross oranžová modrá zelená modrá terénna motorka pre deti nafukovacie kolesá do 30 kg malypretekar 01
€133

Cross terénna motorka s nafukovacími kolieskami je určená pre všetkých malých fanúšikov motoriek. Vyrobený z vysoko kvalitného temperovaného plastu určite pritiahne...

4858
Elektrická motorka Grand malypretekar 01
Elektrická motorka Grand
2-14 dní (> 5 ks)
€105

Výkonná a silná motorka s nosnosťou do 25 kg s plnou hudobnou výbavou. 

LQ-168A
Elektrická motorka Harley malypretekar liesek hračky motorka pre deti na bateriu 01
€77

Dizajn poriadnej Harley motorky je viditeľný v každom smere. Výkon je ukrytý v 35 W motore a 6V batérii. Rozmer: 92 cm x 43 cm x 66 cm. 

4369
Elektrická motorka Honda Africa 6V Injusa Malypretekar nosnosť do 40 kg (1)
Novinka Tip
€235

Splňte sen a túžby Vaším deťom! Motorka Honda Africa 6V od španielskej značky Injusa bude zaručenou radosťou i potešením. Pohon má ako na skutočnej motorke - na rukoväti....

6820
Elektrická motorka Hornet BABY  malypretekar
€56

Roztomilá trojkolka s nadčasovým dizajnom Hornet BABY s nosnosťou do 25 kg. Rozmery motorky  80 cm x 48 cm x 43 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

PA.HC-1388/ZEL
Elektrická motorka Chopper malypretekar 01
€69

Policajný dizajn na trojkolke až v piatich farebných variáciách je výnimočný. Trojkolka má nosnosť do 25 kg a je ideálna pre deti od 2 do 4 rokov. Rozmery motorky:  80 cm x...

CH57/CER
Elektrická motorka Chopper Night malypretekar 01
€98

Legendárna motorka je späť! Originálny dizajn Harley je nadčasový a výkonom je neprekonateľná! 

2459/CER
Elektrická motorka Kawasaki Cross 6V INJUSA malypretekar liesek nafukovacie kolesá do 30 kg (1)
Novinka
€199

Licencovaný model Kawasaki Cross v zelenej farbe a 6 V batériou s tichými kolesami. 

6775
Elektrická motorka m1 malypretekar 001
Bestseller
Elektrická motorka M1
Skladom (> 5 ks)
€55

TOP z pomedzi všetkých elektrických motoriek M1 s nosnosťou do 25 kg. Rozmery motorky:  82 cm x 52 cm x 40 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

RGM1/CER
Elektricka motorka MOTO 4 malypretekar
Elektrická motorka M4
Skladom (> 5 ks)
€49

Šikovné prevedenie off-road motorky pre tých najmenších pretekárov a pretekárky. Rozmery motorky  70 cm x 48 cm x 40 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

RGM4/ZEL
Elektrická motorka Jt5158 červeá modrá biela malypretekar 01
ZĽAVA
od €125–26 %
€125

Motorka MAXI JT5158 s nosnosťou do 25 kg. Rozmery motorky: 105 cm x 52 cm x 62 cm (d x v x š). Dostupná v rôznych farbách.

LE4098/CER
Elektrická motorka MiniBike biela 01
€49,90

Elektrická motorka MiniBike s nosnosťou do 20 kg. Rozmery motorky: 72 cm x 57 cm x 56 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

PA.JC916./CER
Elektrická motorka Motor Sport TOURISM malypretekar 01
€185

Štýlová motorka pre štýlových pretekárov! Motorka je veľká, silná, má veľmi dobrú výbavu a skvelé jazdné vlastnosti. 

XMX-609
Hore
Ďalšie produkty

"Deti sa učia oveľa rýchlejšie ako dospelí, pretože sa ešte nenaučili báť.“ —  Robert Kiyosaki

 

Zo širokej ponuky motoriek na batérie rôznej veľkosti a vybavenia si môžete ľahko vybrať model, ktorý splní všetky vaše očakávania a bude skvelým darčekom pre vaše dieťa.

Ako beží motor na detskej elektrickej motorke?

Motorka na batériu je hračka, ktorá si získava čoraz väčšiu obľubu. Niet divu, koniec koncov je to skvelá zábava spojená s učením sa rôznych motorických a a kognitívnych zdatností dieťaťa. Dochádza k rozvoju dieťaťtka po všetkých stránkach jeho osobnosti. 

Ak máte záujem o detské elektrické motorky a uvažujete o kúpe takéhoto vozidla pre vaše dieťa, pravdepodobne sa čudujete, ako takáto hračka funguje. Po prvé, rovnako ako každé zariadenie napájané z batérie, sa musí nabiť. Ako často musíte nabíjať zariadenie, závisí od frekvencie používania, výkonu motora a typu batérie. Po druhé, nemusíte sa starať o bezpečnosť dieťaťa pri používaní vozidla - pretože maj vysokú stabilitu a odolnosť. 

Elektrické motorky pre deti  -ako si vybrať tú správnu motorku pre dieťa? 


Pri výbere vozidla pre batériu dávajte pozor na jej konštrukciu, napájanie, veľkosť a vybavenie s doplnkovými funkciami. Pre mladšie dieťa bude skvelý nápad stabilná elektrická štvorkolka s bezpečnostnými pásmi a sedadlo s operadlom a lakťovými opierkami. Na druhej strane bude pre mierne staršie dieťa skvelá motorka - dvojkolesová s pomocnými kolieskami. 

Elektrické motorky sú skvelým spôsobom:

  • na zábavu vonku 
  • oboznámenie dieťaťa s prevádzkou moderných zariadení
  • naučiť sa správne jazdné vlastnosti 
  • bezpečnosť v cestnej premávke 
  • rozvoj motorických zručností 
  • rozvoj kognitívnej oblasti dieťaťa 

Elektrické motorky - vek a vhodnosť motorky? 

Elektrické motorky na nabijateľnú batériu sú originálne hračky určené deťom od 3 rokov. Je len dôležité zvoliť si model vhodný pre výšku a hmotnosť dieťaťa. Modely určené pre batoľatá jazdia veľmi pomaly a funkcia pomalého štartu zabraňuje príliš rýchlemu pohybu vozidla.


Ak má vaše dieťatko záujem o automobily a motocykle, rádo sa hrá s autami alebo inými vozidlami, tak máte správny darček! Jazda na motorke bude nezabudnuteľným dobrodružstvom a vozidlo sa určite stane obľúbeným dopravným prostriedkom pre deti. Potvrdzuje to rastúca popularita motocyklov a automobilov poháňaných batériou.

Okrem zrejmej zábavy sa dieťa, prechádzajúce po parku alebo susedstve uličky na motorke alebo cestujú po vlastnej záhrade, naučia používať vozidlo a zásady bezpečného pohybu, ako aj rozvíjajú záujem o motorizmus. Motor napájaný z batérie je učením a skvelou zábavou pre každého malého fanúšika motocyklov.

Batériový motor 4 roky - je to bezpečné?

Pre 2 - 3 ročných bude vozidlo na batériu určite dobrou voľbou. Je však dôležité, aby vybrané auto malo menšie rozmery a stabilné bezpečnostné pásy. Výkon motora by tu mal byť tiež zodpovedajúcim spôsobom menší (2x20-30W). Samozrejme, všetky tieto prvky majú autobatérie, ktoré ponúkame v našom obchode. Pre deti budú skvelou voľbou aj motocykle typu minibike s menšími rozmermi, ktoré nevyvíjajú vysoké rýchlosti.

Ak je vaše dieťa staršie ako 4 roky, môže bezpečne a úspešne viesť vozidlo s batériou. Motor nespôsobí dieťaťu žiadne problémy. Vybrané vozidlo môže zrýchliť na mierne vyššie rýchlosti a stále máte kontrolu nad svojím dieťaťom pomocou diaľkového ovládača. Funkcia voľného štartu je tiež zodpovedná za bezpečnosť dieťaťa.

Ponuka motocyklov pre detské batérie

Široký výber, rôzne modely a široká škála funkcií sú našimi výhodami na trhu batériových vozidiel pre deti. Ponúkame motorky určené pre deti všetkých vekových skupín, výšky a hmotnosti, ktoré splnia požiadavky všetkých automobilových fanúšikov. Ponúkame tiež model pre dievčatá - v nežných ružových farbách. Spokojní budú aj chlapci - ponúkame BMW, Night Ridery a speeders dostupné v rôznych farebných variantoch.