O nás

Sme mladý a ambiciózny tím a milujeme hračky nadovšetko. Naša firma Malý Pretekár vznikla v roku 2018 - pretože sme pozorovali nedostatok cenovo dostupných elektrických áut, motoriek a šľapacích kár. Všetko sa to začalo u nás v Liesku - kde sídli aj naša predajňa. Začali sme obchodovať s jedným typom šľapacej káry - a teraz máme v našej ponuke viac ako 500 produktov. Za to, že sa posúvame vpred môžete VY - naši zákazníci.

Naším najhlavnejším zameraním sú predovšetkým elektrické autá, elektrické motorky, elektrické a šľapacie traktory, šľapacie káry. Avšak neustále rozširujeme našu ponuku - naším cieľom je, aby ste mali všetko, čo potrebujete pre dieťa na jednom mieste. 

Naše recenzie: 

1. Modrý Koník

2. Google

3. Heureka

4. Facebook 

 

Kontakty

www.Malypretekar.sk

MALY PRETEKAR s.r.o.
IČO: 51452855
DIČ: 2120727070
IČ DPH: SK2120727070

Liesek 622
02712
Liesek

Orgán výkonu dozoru: 
Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj 
Predmestská 71, P. O. BOX B-89, 011 79 Žilina 1 

+421 910 767 019

malypretekar@gmail.com

Certifikát "Dôveryhodná firma" je priznaný firmám, ktoré sa môžu pochváliť tým, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov. Certifikáčný proces je založený na dohľadávaní negatívnich recenzií na internete k danej firme, pomocou ukazovateľa názoru pri použití "Záporných fráz". Na firmy s týmto certifikátom neboli nájdené žiadne negatívne recenzie. Sme nesmierne radi, že sme sa zaradili medzi dôveryhodné firmy a vďačíme za to hlavne Vám. Budeme sa snažiť zo všetkých síl, aby sme nesklamali Vašu dôveru. 

 

Cetrifikat MALY PRETEKAR

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie