Elektrické vozidlá , Strana 2

140 položiek celkom
Elektrická motorka Hornet BABY  malypretekar
€56

Roztomilá trojkolka s nadčasovým dizajnom Hornet BABY s nosnosťou do 25 kg. Rozmery motorky  80 cm x 48 cm x 43 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

PA.HC-1388/ZEL
Elektrická motorka Chopper malypretekar 01
€69

Policajný dizajn na trojkolke až v piatich farebných variáciách je výnimočný. Trojkolka má nosnosť do 25 kg a je ideálna pre deti od 2 do 4 rokov. Rozmery motorky:  80 cm x...

CH57/CER
Elektrická motorka Chopper Night malypretekar 01
€98

Legendárna motorka je späť! Originálny dizajn Harley je nadčasový a výkonom je neprekonateľná! 

2459/CER
Elektrická motorka Kawasaki Cross 6V INJUSA malypretekar liesek nafukovacie kolesá do 30 kg (1)
Novinka
€199

Licencovaný model Kawasaki Cross v zelenej farbe a 6 V batériou s tichými kolesami. 

6775
Elektrická motorka m1 malypretekar 001
Bestseller
Elektrická motorka M1
Skladom (> 5 ks)
€55

TOP z pomedzi všetkých elektrických motoriek M1 s nosnosťou do 25 kg. Rozmery motorky:  82 cm x 52 cm x 40 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

RGM1/CER
Elektricka motorka MOTO 4 malypretekar
Elektrická motorka M4
Skladom (> 5 ks)
€49

Šikovné prevedenie off-road motorky pre tých najmenších pretekárov a pretekárky. Rozmery motorky  70 cm x 48 cm x 40 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

RGM4/ZEL
Elektrická motorka Jt5158 červeá modrá biela malypretekar 01
ZĽAVA
od €125–26 %
€125

Motorka MAXI JT5158 s nosnosťou do 25 kg. Rozmery motorky: 105 cm x 52 cm x 62 cm (d x v x š). Dostupná v rôznych farbách.

LE4098/CER
Elektrická motorka MiniBike biela 01
€49,90

Elektrická motorka MiniBike s nosnosťou do 20 kg. Rozmery motorky: 72 cm x 57 cm x 56 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

PA.JC916./CER
Elektrická motorka Motor Sport TOURISM malypretekar 01
€185

Štýlová motorka pre štýlových pretekárov! Motorka je veľká, silná, má veľmi dobrú výbavu a skvelé jazdné vlastnosti. 

XMX-609
INJUSA Elektrická motorka RESPOL 6V malypretekar do 30 kg španielska značka (1)
Novinka
€194

Moderný a športový model motorky s licenciou od REPSOL. Vhodné pre detičky od 3 rokov a maximálne zaťaženie je do 30 kg. 

6461
Elektrická motorka RR 3v1 malypretekar 01
Novinka
Elektrická motorka RR 3v1
Do týždňa (5 ks)
€77

Motorka je zaujímavá tým, že sa dá využiť ako odrážadlo, elektrická motorka alebo motorka na pedále - šľapadlo. Má teleskopickú tyč, ktorá umožňuje riadiť smer jazdy svojho...

HL108
Elektrická motorka RR1000 malypretekar.sk
Elektrická motorka RR1000
Do týždňa (5 ks)
€98,50

Elektrická motorka RR1000 s nosnosťou do 30 kg. Rozmery motorky  92 cm x 59 cm x 52 cm ( d x v x š ). Dostupná v rôznych farbách.

PA.ZP213/CER
Elektrická motorka S X malypretekar (1)
Elektrická motorka S-X
Do týždňa (> 5 ks)
€250

Moderný štýl uspokojí vkus najmladších milovníkov motocyklov. 

2480
Elektrická motorka SportSter malypretekar
€128

Harleyová motorka s 2x45 wattovým motorom a so vstupom MP3, USB, SD i s nahranými detskými piesňami. Nosnosť motorky je až do 30 kg. 

4778
Elektrická motorka Super GO malypretear 01
€72

Dvojkolesová športová motorka v okúzľujúcich farbách s pomocnými kolieskami pre začiatky jazdenia. 

.LQ-158
Elektrická motorka SUPER Swift
ZĽAVA
€139 –29 %
€99

Super Swift - rýchla, silná a nárahdná motorka s penovými kolesami. Nosnosť až do 25 kg. 

2450/ZEL
INJUSA Elektrická motorka WIND 6 V do 30 (1)
Novinka
Elektrická motorka WIND 6V
Do týždňa (5 ks)
€175

Široké kolesá vrátane pomocných kolies s maximálkou až 6 km/h je výzvou pre každého malého pretekára s motorkou od Injusa. 

646
Injusa Elektrická štvorkolka 6v Paw Patrol Malypretekar liesek (1)
Tip ZĽAVA
€160 –7 %
€149

Štvorkolka so 6 V batériou a dizajnom známej rozprávky Paw Patrol s rýchlosťou až 3 km/h. 

7243
Elektrická štvrkolka FB 6677 2x45 W 12 V batéria malypretekar hracky hrackaren orava modrá červená (1)
ZĽAVA
€230 –8 %
€212

4-kolka s mohutnými kolesami a nosnosťou do 30 kg. Rozmery štvorkolky: 103 cm x 80 cm x 70 cm (d x š x v). 

483
Elektrická štvorkolka Injusa X treme Hunter 24V malyretekar.sk
€679,90

Už svojím výzorom dáva najavo, že sa jedná o skutočné výkonnú detskú elektrickú štvorkolku, ktorej kvalitatívne spracovanie je prvotriedne. Vhodná pre deti od 7 rokov až do...

1508
Injusa Elektrická štvorkolka Kawasaki AVT 12 V malypretekar do 25 kg 6 km h maximálna rýchlosť tlmiče prednej nápravy (4)
Novinka Tip
€250 –12 %
€220

Kawasaki  je vybavená tlmiacimi krytkami na kolesách a je veľmi stabilné v ťažkom teréne. Nosnosť do 25 kg, preto je vhodná pre deti už od 2 rokov. 

66055

„Do nekonečna a ešte ďalej.“ – Tim Allen ako Buzz Lightyear v rozprávke Príbeh hračiek (Toy Story)

Elektrické vozidlá na batériu sú snom každého dieťaťa a nesmú chýbať ani v jedenej detskej garáži. U nás nájdete elektrické vozidlá pre všetky vekové kategórie - autá, motorky aj štvorkolky, traktory či zaujímavé výdobytky techniky. Všetky elektrické vozidlá  sú však absolútne zárukou bezpečných a stabilných zariadení, ktoré poskytnú najmladším nielen pohodlnosť, ale predovšetkým bezpečnú zábavu. Okrem toho ponúkame atraktívne ceny! 

Ako funguje elektrické vozidlo? 

Po prvé, nebojte sa o stratu kontroly nad zábavou vášho dieťaťa. Každé vozidlo poháňané batériou je vybavené diaľkovým ovládaním. Vďaka nemu  ovládate smer vozidla a jeho rýchlosť. Táto funkcia je užitočná najmä pre malé deti vo veku 2 až 3 roky. Čím je dieťa staršie, tým viac stojí za to mu dať určitú kontrolu nad vozidlom - samozrejme pod vašim dohľadom. Ponuka zahŕňa automobily, v ktorých sa dieťa môže naučiť meniť prevodový stupeň alebo riadiť auto stlačením plynového pedálu. 

Pri používaní vozidla nezabudnite systematicky nabíjať auto alebo motorku. Čas nabíjania - a tým aj doba prevádzky vozidla - závisí od výkonu motora a typu batérie. Podrobné informácie sú uvedené v pokynoch pre každé vozidlo. Nezabudnite však skontrolovať úroveň nabitia pred každou jazdou, aby sa vozidlo pri hre s dieťaťom úplne nevybilo.

Prečo investovať práve do elektrických vozidiel? 

  • Je to zaujímavý spôsob, ako sa zabaviť vonku na čerstvom vzduchu.

  • Dieťa je možné oboznámiť s prevádzkou moderných zariadení (technické vzdelávanie).

  • Spôsob, ako sa naučiť správne správanie na ceste.

  • Pozitívny vplyv na rozvoj koordinácie, vnímavosti a motorických schopností.

  • Vaše dieťa navyše zvládne základné manévre za volantom, naučí sa posudzovať vzdialenosti a zvoliť správnu rýchlosť poháňaného vozidla. Pre dieťa to znamená veľa zábavy a mnoho rozvojových možností. A všetko máte pod kontrolou, pretože funkcie na diaľkovom ovládači ako:  bezpečnostné tlačidlo STOP, pomalý štart SLOW START a samotné diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete ovládať vozidlo na diaľku, zaručujú bezpečnú zábavu pod vašim úplným dohľadom.

Bezpečnosť je na prvom mieste! 

To, na čo asi myslíte pred zakúpením automobilu alebo motorky, je vecou bezpečnosti Vášho dieťaťa. Nestratíte kontrolu nad vozidlom? Bude dieťa v bezpečí a bude Váš čas bez zbytočného stresu? Sú to prirodzené obavy. Zaisťujeme však, že používanie vozidla správne zvoleného pre vek, výšku a hmotnosť dieťaťa, ako aj na miestach vhodných na tento druh rekreácie, je úplne bezpečnou zábavou.

Vyberte si model, ktorý je kompatibilný s vekom a zručnosťami Vášho dieťaťa. Malé autá s bezpečnostnými pásmi sú skvelé pre deti od 2 do 3 rokov. Takýto automobil dosiahne maximálnu rýchlosť až 6 km / h a jeho jazda je úplne závislá od Vás. Pomocou diaľkového ovládača nastavíte rýchlosť a smer pohybu. Elektrické vozidlo môžete kedykoľvek zastaviť vďaka funkcii STOP a pokračovať v jazde pomocou možnosti SLOW START. Staršie deti by mali byť zvyknuté na zásady riadenia alebo výberu rýchlosti, ktoré im umožnia čiastočne ovládať vozidlo pod vašim dohľadom. V takom prípade sa oplatí kúpiť väčšie vozidlo, ktoré vám umožní dosiahnuť maximálnu rýchlosť 10 km / h.

Bez ohľadu na to, ktorý model si vyberiete, stojí za to použiť auto v parkoch alebo v susedných uličkách, mimo bežnej premávky. Až potom bude mať vaše dieťa možnosť naučiť sa základné zásady vedenia vozidla v bezpečných a pohodlných podmienkach.

Aký typ elektrického vozidla vybrať? 

V našej ponuke nájdete mnoho zaujímavých modelov vozidiel, ktoré sa líšia veľkosťou, rýchlosťou a dostupnými funkciami. Môžete si vybrať auto,ktoré bude perfektné aj pre jednoročné dieťa, pretože má bezpečnostné pásy a diaľkové ovládanie pre rodičov na ovládanie vozidla. Motorky - správne vybraný model poteší každé dieťa. Pre malého fanúšika silných automobilov máme štvorkolky alebo elektrické káry GO-kart. Samozrejme aj elektrické traktory nesmú chýbať v ponuke, ktoré splní sny chlapcov o samoobsluhe veľkého stavebného stroja.

Všetky ponúkané vozidlá zaručujú radosť zo zábavy, ktorá sa neobmedzuje iba na jazdu. Sú to tiež fantastické zvukové a svetelné efekty: LED svetlá, funkcie hojdania, klaksón - trúba, nahrané melódie, vstupy MP3, USB, bluetooth, AUX, FM rádio a iné. 

Veľmi dôležité je výber z kolies elektrických vozidiel - sú buď plastové kolesá s gumovým pásom alebo penové kolesá EVA vyrobené z tvrdenej peny. 

V našej ponuke nájdete rôzne typy batériových vozidiel, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim potrebám a potrebám Vášho dieťaťa. K dispozícii je veľa modelov automobilov, ktoré sú modelované na kultových skutočných automobiloch - Audi, BMW, Landrover a Jaguar. Môžete si tiež vybrať z rôznych typov štvorkoliek, motocyklov a dokonca bagrov alebo traktorov. Vozidlá sú k dispozícii v rôznych cenových variantoch a rôznych veľkostiach, takže nájdete presne to, čo potrebujete. Vďaka tomu zaistíte svojmu dieťaťu nezabudnuteľné dobrodružstvo!